З нагоди свята депутатам Ковельської міськради мер вручив подяки

08.12.2021 о 10:36 · 2 хв читання
Ігор Чайка та Микола Печенюк

Учора, 7 грудня, у Ковелі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

За словами Ковельського міського голови Ігоря Чайки, День місцевого самоврядування – це нагода підвести певний підсумок, адже минув непростий рік. Проходило формування нової Ковельської територіальної громади на мапі Волині, України. За цим стоїть копітка робота багатьох людей. Це і ліквідація сільських рад, інвентаризація землі та майна, призначення старост, – повідомляє міськрада.

Ми не зрадили собі і йшли тим же шляхом, що й на виборах. Радились з людьми, слухали різні думки. Тому що я вірю в силу розмови, діалог, те, що в сучасному світі називають комунікацією

– зазначив Ігор Чайка

Очільник міста говорив і про те, що вдалося зробити у плані благоустрою. Зокрема, він зауважив, що у громаді  активно ремонтуються прибудинкові території, тротуари, дороги. Відбувається модернізація навчальних закладів, створюються громадські простори, які були б доступними для різних категорій громадян.

Крім того, міський голова він мову про фінансову спроможність громади. Праця з детінізації бізнесу, залучення нових платників податків уже дала практичні результати. Бюджет не просто виконується, але й перевиконується. Це і є запорука того, що плани мають фінансову основу.

Ігор Чайка закликав всіх спільно працювати задля розвитку Ковеля та громади.

Аби робити владу сервісом, а не адміністративною машиною, партнером, а не опонентом бізнесу та громади

– сказав міський голова

За досягнуті успіхи, високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення важливих питань життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Ігор Чайка вручив Подяки депутатам міської ради Тетяні Середюк, Миколі Печенюку та Сергію Скороходу (таку ж подяку має отримати і Руслан Александрук, якого не було на урочистостях), а також працівникам виконавчих органів міської ради.

Фото Ковельської міської ради

  

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X