За змову на торгах дві фірми з Ковельщини отримали штраф – по 1,1 мільйона гривень

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України встановила наявність змову між товариством з обмеженою відповідальністю «Ковельське ШБУ №63» та товариством з обмеженою відповідальністю «АМіЛа» під час підготовки та участі у торгах 2017-2020 років, очікувана вартість яких склала 62 917 872 грн.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Відділення з’ясувало, що ТОВ «Ковельське ШБУ №63» та ТОВ «АМіЛа» під час підготовки та участі у торгах, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свої дії.
Адміністративна колегія Західного МТВ 28 жовтня 2024 року визнала дії ТОВ «Ковельське ШБУ №63» та ТОВ «АМіЛа» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів.
За вчинене порушення на ТОВ «Ковельське ШБУ №63» та ТОВ «АМіЛа» накладено штраф у розмірі 1088000 грн (на кожного).
Як інформує ZAXID.NET, ТОВ «Ковельське ШБУ №63», яке до липня 2023 року існувало як приватне акціонерне товариство, працює з 1995 року й спеціалізується на будівництві доріг і автострад. Згідно з YouControl, керівником компанії є Ігор Пець, йому також належить 30% бізнесу.
ТОВ «АМіЛа» зареєстроване 1997 року у Турійську Ковельського району й також займається будівництвом доріг і автострад. Згідно з YouControl, директором та власником компанії є Роман Микитюк, який є депутатом Волинської облради від партії «За майбутнє». Він також очолював Ягодинську митницю. Журналісти розповідали, що впродовж квітня та травня 2020 року ТОВ «АМіЛа» та ПрАТ «Ковельське ШБУ №63» розіграли між собою три тендери на ремонти доріг вартістю понад 33 млн грн.


Згідно з модулем аналітики Prozorro, ТОВ «АМіЛа» та ТОВ «Ковельське ШБУ №63» конкурували 26 разів. Очікувана вартість всіх закупівель становила 216 млн грн.
Як вказує Антимонопольний комітет України, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.
Більше про






Коментарі
Залишити відповідь

Хтось може знае,,для чого людинi стiльки грошей..Як можна жити з такою помилкою …невже такими народжуються..дефектними..чи щось пiдсаджуеться..якесь незрозумiле. Чортиня..Господи помилуй
Пець це той підор який загубив стільки життів на дорозі в дтп і ще живий? Гнида.
Конкуренти ПБС замовили щоб всі міліграм собі забрати
Про Волинь дорбуд і ідея не слова як про мертвеців.
А ще Данко, так прибирають конкурентів
Просто жах, коли ви бандіти вже понажираєтесь, чи думаєте на той світ потяните усе, чи по тисячу років жити будите?слава Богу за все, один ти нас розсудиш по правді!
Бандіти
Працюй чесно спи спокійно.Паскуди догрались якість їх роботи на 3.Попереду козак дорбуд пбс,спіть і ждіть корупціонери до вас теж дійде черга.