Замість кабінету – окоп: як директор школи з Ковельщини служить на державному кордоні

06.11.2022 о 11:07 · 2 хв читання

На захист України від ворога стали люди найрізноманітніших професій: кухарі, юристи, підприємці, спортсмени, вчителі. Один із волинських захисників – директор школи в селі Великий Порськ Голобської громади Ковельського району. На час служби в Збройних силах чоловік передав свої обов’язки. Нині виконує завдання з захисту державного кордону.

Замість костюму та кабінету директора – військова форма та бліндаж. Із перших днів повномасштабного вторгнення керівник школи в селі Великий Порськ Петро Власюк стоїть на захисті України на волинському кордоні. Тут замість уроків фізики та математики облаштовує та укріплює військові позиції, йдеться в сюжеті 12 каналу.

Наша школа невеличка, але мене діти вітали з усіма святами і досі вважають директором

– говорить він

Як пригадує, в перший день повномасштабної війни сільський староста приніс додому повістку. Відмовитися від неї не міг і такого бажання не мав, адже знав, що потрібно боронити країну.

Дружина досі переживає. Вона ніяк не може зрозуміти, чому таке трапилося. Колись вважали одним цілим, а тепер, як бачимо, наш брат – не наш брат, а ворог

– зазначає військовослужбовець

Петро Власюк упевнений, що українці та росіяни – абсолютно різні народи. Чоловіка дивує, що попри все, що зараз відбувається, росіяни не розуміють причин війни та, схиливши голови, відправляють своїх синів і чоловіків убивати українців.

Дико на це все дивитися, коли рідні відмовляються від своїх дітей, коли дружина каже чоловіку: «Ти ґвалтуй, вбивай, але тільки щоби я не знала». Як це зрозуміти?

– звертає увагу він

Щоби не допустити цього на Волині Петро Власюк взяв зброю до рук, незважаючи на досить поважний вік. Наступного року йому буде 60. Хоч це дає можливість демобілізуватися, чоловік поки не збирається покидати військо.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X