Заробити по тисячі доларів: АТОвцям з Ковеля пропонують оборудки із землею

10.12.2021 о 17:02 · 2 хв читання

У центрі Ковеля до кількох ковельчан, які є учасниками бойових дій, звернувся чоловік і запропонував свої послуги в отриманні земельних ділянок та їх продажу за долари.

Він сказав, що теж воював, причому перебував у військовій розвідці.

З держрезерву передали всі землі на територіальні громади, вони дають тільки своїм. Така картина і по Володимиру, і по Турійську, і скрізь. Але є варіант оформити ту землю, є 25-30 гектарів по Ружину, а Ружин – це входить до Ковельської ОТГ. Якщо у вас є бажання продати її, то давайте. Ціна? Тисячу доларів. За два гектара… Ви нічого не робите. Пишете заяву. Даєте копію УБД та паспорта, ідентифікаційний код

– пояснив «розвідник»

За його словами, мінімум за півроку земля буде оформлена на учасника бойових дій. На запитання щодо гарантій, то він запевнив, що гарантію дає стопроцентну.

Не я устанавліваю ті цифри… Це з Києва товариш. Мій знайомий. Він каже, що ми можемо взяти тільки по Ковельському ОТГ. А ті всі ОТГ тільки своїм дають… Хлопці, давайте так. Ми не малі люди. Ніхто нікого на@бувати не збирається. Якщо є бажання получити тисячу – ви її получите. Якщо нема бажання, ви зап’єте ту землю холодною водою

– заявив незнайомець

Ковельські АТОвці попросили, щоб він показав своє посвідчення учасника бойових дій, а коли роздивилися, то сказали, що це – «лівак». Відразу сфотографували його власника і викликали поліцію.

Виявилося, що чоловік, який пропонував оборудки із землею, з колишнього Турійського району. Після перевірки документів поліцейські його відпустили.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. А цеж віце-митник будівельної групи Ягодина, якого давно увільнили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X