Зарплатна оказія керівництва Ковельської міської ради

12.07.2022 11:26

Ковельський міський голова Ігор Чайка надіслав мені уже третього листа, в якому роз’яснив, як читати попередні дві відповіді про зарплати керівників Ковельської міської ради.

Повідомляю, що в листі від 05.07.2022 №3062/3.23/2-22, надісланого у відповідь на Ваш запит про надання інформації від 29.06.2022 року, виконавцем допущено технічну помилку, а саме: в графі «Період» невірно вказано рік вступу на посаду посадових осіб (замість 2020 року зазначено 2021 рік). Роком вступу на посаду міського голови, його заступників та керуючого справами є 2020 рік. Решта інформації, зазначеної у вказаному вище листі виконкому, є вірною

– йдеться у черговому листі за підписом мера Ковеля

На жаль, у третій спробі роз’яснити власні зарплати владна команда знову потрапила в халепу. Ковельський градоначальник буквально пише: «Решта інформації, зазначеної у вказаному вище листі виконкому, є вірною». Тобто кому мер лишається вірним? Невже запевняє, що інформація з його листів та уст не зраджує, залишається відданою… Але кому? Невже олігархічній команді та «кураторам»-заступникам?

Відомий дослідник та популяризатор української мови, письменник, літературознавець Олександр Авраменко пояснює ковельським можновладцям чому слово «вірно» не вживається у значенні «правильно», а вживається, щоб передавати вірність або відданість.

Отже, Ігор Чайка у третьому листі хоче сказати, що, орієнтовно, його місячні «чисті» доходи – 41 449 грн (зарплата), відповідно, у його заступників: Тараса Яковлева – 37 157 грн, Наталії Маленицької – 31 495 грн, Віктора Жигаревича – 34 180 грн, а керуючого справами виконавчого комітету Івана Чуліпи –  34 939 грн.

Французькою мовою культурно таке називають «моветон», а саме той факт, що за такі пристойні зарплати у офіційних листах робляться грубі лексичні помилки з шкільної програми «Українська мова».

Очікую четвертого листа з черговим роз’ясненням, чому керівництво Ковельської громади не лише плутається у зарплатах (не може з першого разу скласти елементарний лист), а й не знає власної української мови з шкільної програми.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

 1. Подивися на них. Аж стидно. В країні війна, а вони дальше її грабують. Із за таких і та війна настала.

   1. Мені 67 – пенсія – 3800; в дружини 70 років і 42 років стажу пенсія 2900 :в сестри 68 років пенсія – 2100 !
    як ти думаєш при оплаті комунальних послуг і оплаті самих дешевих продуктів на місяць чи залишаться в мене гроші на покупку собі пару шкарпеток ?

 2. Ще раз переконуюся, що великий конкурс у владу не для розбудови свого міста , а для особистого покращення свого матеріального стану !!!
  Поки буде так, прогресу розвитку не буде !!!

 3. Мер, то мер. А скільки отримує головна з освіти? Діти з 24.02 не відвідували НВЗ , дисиаеційка по 10 хвн уроки, якихось уроків і зовсім вчителя не проводили. Оцінки повисиавляли хрін знає які. Хто думає про дітей? Ніхто.

 4. І війна показала:
  Хто в нас не має взагалі до людей поваги, а до дітей тим більше.

 5. Відпрацював38 років і7 місяців,пенсія 2300.заплативши комунальні послуги,лікі порахуйте що залишилось.Шановні можновладці,може вже прийшов час подумати про людей які ледь зводять кінці з кінцями бо терпінню людей може прийти КІНЕЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.