Стало відомо про розміри доплат, які отримали наприкінці року керівники міста

13.01.2023 14:32

Як вже повідомляло «Ковель media», у грудні 2022 року посадовим особам та службовцям виконавчого комітету Ковельської міської ради, які звернулись з заявами про матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, були виплачені кошти в розмірі 1 мільйон 484 тисячі 405 гривень. Всього таку доплату отримали 114 посадовців, у тому числі й міський голова Ігор Чайка.

Ковельчанин Володимир Косцьов’ят, який є головою експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради при Ковельському міському голові, звернувся із запитом до Ігоря Чайки. Він просив вказати, яку суму коштів виплачено кожній посадовій особі та службовцю виконавчого комітету, оскільки зазначена інформація становить суспільний інтерес та стосується витрачання бюджетних коштів.

Відповідь мера міста громадський активіст опублікував у Фейсбуці та її прокоментував.

Начальство ковельської мерії навіть в преміях неприємно відзначилося їхніми подвійними розмірами. В мирний час хай би заробляти гроші на посадах, але під час війни чиновникам балувати себе преміями, на мою думку, аморально. Адже волонтери щодня закликають людей скидатися грошима на підтримку армії, тому новини про великі премії, м’яко говорячи, демотивують і з’являться чимало за питань. Чому б ці премії не перерахувати на потреби армії?

Пам’ятаєте, під час війни Ковельська міська рада видала премії працівникам виконавчого комітету у розмірі майже 1,5 мільйона гривень? Так от, ловіть деталі: працівники отримали на руки добавку до зарплати в середньому по 8-10 тисяч гривень, а от Ігор Чайка та його команда (Тарас Яковлев, Іван Чуліпа, Оксана Багнова, Наталія Маленицька) отримали в два рази більше, орієнтовно, по 20 000 і більше грн для покращення їхніх соціально-побутових умов.

Але у них (чиновників) – все законо. Ми, як громада міста Ковеля, можемо висловити лише обурення, присоромити їх та закликати гроші віддати на армію, у порівнянні з іншими працівниками Виконкому Ковельради

– зазначає у дописі Володимир Косцьов’ят

Фото зі сторінки Володимира Косцьов’ята у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. Мера яшу нам призначила палиця бєні. А те, що ми вибрали Чайку чи вибрали б когось іншого, для бєні нічого не значить.

   1. Яка різниця, всі крадуть, ділять між собою державні гроші. Ці крадуть гроші, Інші світло і ліс в ковельчан, як Оніга на своєму підприємстві, керівники комунальних підприємств собі. А це все гроші які сплачують люди: хто за комунальні послуги, хто платить податки в міський бюджет. І так далі. Український Народ завжди за щось платить, щоб таких виродків утримувати.

 1. нехай ще оприлюднять зарплати керівників комунальних підприємств і їх заступників

  1. На одному Жекові Чайка прилаштував пів міста замів Степановича зайняли дві будівлі та машуть руками біля робочих за гроші Ковельча як

 2. Так вибрали то Чайку всього якихось 3000 з хвостиком виборців.Це ,напевно, його родичі, друзі та ” роботодавці-кукловоди” з партії за його і їх ” майбутнє”. Ось вони і працюють, не покладаючи рук на це майбутнє. І як пише попередній дописувач ” Клали ми на вас з високої колокольні”. Піду куплю ковбаски у Чайкин магазин.

  1. Хіба може мер бути мером міста з таким населенням набравши всього 3000 голосів. Сміх та й годі.

 3. Анонім: Коли вони уже нажеруться .Переб їхніми вікнами мерії люди віддають останню шану загиблим ,які захищали їхні жопи ,а вони ділять гроші .Вони вам комом не стають .Віддайте сиротам які лишились без батьківської опіки .Прийде і до вас кара божа.
  А

 4. Хлопці!!! Рано чи пізно війна закінчиться. Тоді візьмемось за цю корупційну нечисть. Всі отримають по заслугам. Не одни не втече від покарання. Ні чайка, ні пініс, ні шмініс і іже з ними.

  1. То чому ж до волонтерів звертаєтесь за допомогою, а не прямісінько в міську раду?
   З людей качати легше .

 5. У 2006 році дав завдаток за квартиру Багновій і її чоловіку Павлу за квартиру яку вони продавали . Завдаток був в розмірі 2000доларів США. Квартира вартувала на той час 14000 доларів США. По сьогоднішній день ні квартири а ні завдатку. То грошей нема, то так тяжко. І такі люди займають керуючі посади. А самі квартиру продали і купили 3х кімнатну на Сільмаші. Хоча сама могла б і розрахуватися однією чи двома зарплатами..Нічого, вже ситий тими обіцянками аж цілих 17 років. Все таки прийдеться йти до суду.

 6. Поки сестра Паші Багнового —Наталія Багнова (Ткачук) Ковельський прокурор. нічого Вам не світить…

 7. Молодеці гарно у воєнний час себе обиспечувати Діти гинуть а ви жируєте За що наши сини загинули Ви забули ін-тайм диктуйте

 8. І ще у вас хватає наглості дерти з людей кошти на ЗСУ,склалися б самі…

 9. НЕГІДНИКИ в цей час і роздавати собі такі премії це вже нище плінтуса. Мало того що в Ковелі нічого нероблять все на відкатах дерибанять то ще і там мало

 10. Допомога – це лише невелика частина великого дерибану. От за земельку, яку в 13 школі забрали і забудовнику відслинили, скільки отримали? А як вони на пунктах незламності “підзаробили”, а також на “прибиранні” снігу… Дуже, дуже терплячкий в нас народ…

  1. Якось приснилось – зайшов в пункт незламності, смачненької кави випив…

  1. Діти колядували і віддали на армію , як їм в очі будете дивитися, де ваша совість?

 11. Таких підарів потрібно розстрілювати під час війни без суду і слідства

 12. Діти колядували і віддали на армію , як їм в очі будете дивитися, де ваша совість?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *