Чиновники мерії отримали матеріальну допомогу на загальну суму понад 1,4 млн грн

16.12.2022 08:45

5 грудня цього року, напередодні Дня місцевого самоврядування, виконком Ковельської міської ради здійснив три трансакції. На рахунки в «ПриватБанку», «Ощадбанку» та «Кредобанку» було перераховано, відповідно, 1 288 699.00 грн, 169 306.00 грн та 26 400.00 грн. У призначенні платежів вказувалося, що це – «матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань».

Трансакціями зацікавився ковельчанин Володимир Косцьов’ят, який є головою експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради при Ковельському міському голові. Він звернувся із запитом до мера Ігоря Чайки. Так як зазначена інформація становить суспільний інтерес і стосується коштів міського бюджету (1,484 млн грн), просив повідомити: кому саме були виплачені вищевказані бюджетні кошти на «матеріальну допомогу» та на вирішення яких конкретно «соціально-побутових питань».

Ігор Чайка повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Колективного договору керівництву виконавчого комітету надано право у межах затвердженого фонду оплати праці надавати працівникам виконавчого комітету матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань. Допомога надається один раз на календарний рік за заявою працівника.

Відтак кошти в розмірі 1 мільйон 484 тисячі 405 гривень виплачені посадовим особам та службовцям виконавчого комітету Ковельської міської ради, які звернулись з відповідними заявами. Всього – 114 посадовців.

Також зазначену допомогу виплачено міському голові Ігорю Чайці на підставі рішення міської ради «Про встановлення надбавок до посадових окладів керівника міської ради та її виконавчого комітету та їх преміювання» від 10.12.2020 р. №1/12.

Нагадаємо, що під час цього засідання ради Ігор Чайка проголосував за проєкт рішення, яким встановлювались надбавки та преміювання міського голови, ну і не повідомив про конфлікт інтересів. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало відносно нього та направило до суду два адміністративних протоколи.

Публікація за темою: Ігор Чайка уникнув покарання у корупційній справі через терміни

Прийняття рішення про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових підстав не потребує підтвердних документів щодо її цільового використання, окрім заяви працівника

– зазначає у відповіді на запит Ігор Чайка
Поділитися:

Коментарі

  1. Да чиновникам треба а пенсіонерам,і звичайним людям не треба?Звичайні люди і пенсіонери найбагатші так вважає наша влада,це жах що робиться.Я шокована.

   1. Зате прості люди по 2-3доби сидять без світла(хоча на пилорамі горить з 20 до 8,тепер місцеві олігархи керують графіком відключень.Дороги толком не прочищені і взагалі не разу не посипані по трасі Ковель-К.Каширський,староста переймається проблемами бізнесу,який дорізає і приватизовує ліс та землю.Виникає питання:де поділись кошти,чи не в кишенях чиновників?

    1. Та староста як і попередня, не вилазить з пилорами семенюка. Коли вже прийде на цю посаду нормальна, адекватна людина?!?!

  2. В нас війна, а вони собі виписують премії. Про людей не думають. Гнати в шию, дармоїдів.

 1. 114 жирних кабанів😆за що їм допомога?! Скільки вони допомагають на ЗСУ ?! Гандони просто,нахуя їх скільки там сидить

  1. Щоб дерибанити бюджет.А з вчителів будуть здирати,без відомості,гроші і чіпляти собі нагороди.Для чого їм ,,допомога”?
   В чому вони ,,нужденні”?

 2. 114 жирних кабанів!!! За що їм нараховані ці виплати?? З карманів Ковельчан?! Гандони !!

 3. Повиганяти їх трішки нада,чим вони займаються там ?!Курілку собі таку зробили,в білому домі за які бабки ?! Вже нада починати скидати фото !

 4. 114 дармоїдів взяли лопати і пішли чисти сніг в м. Ковель, якщо техніку не можете закупити за ці гроші. В Україні війна, а вони бюджет деребанять

 5. 114 дармоїдів взяли лопати і пішли чисти сніг в м. Ковель, якщо техніку не можете закупити за ці гроші. В Україні війна, а вони бюджет деребанять!!!

 6. просто нема слів.в країні війна багато без роботи а в тих ще й допомога з зарплатою є .та хлопцям ковельським на війну купили б що для покращення умов . щоб живі повернулись.

 7. Гуляй міськрада святкуй по повній. А хлопці у окопах за вас підарів кров литимуть. У вас же бронь вас у окопи не заберуть. Тварі ви кончені щоб вам ти гроші поперек 6орлянок стали. Свинарник з відгодовантми свтнями

 8. Стид і срам.казнокрадам ще допомогу дають і не один ушльопок не відмовився.Одна біднота.Фу у у.

 9. Позор. Грабують громаду як хосуть. Ми ще дивуєиось грабункам рашистів , тут свої далеко невідкотились. Ганьба такій владі, а особливо меру…

 10. На залізниці з початку війни призупинили виплати одноразових допомог та заохочень. Міська рада, беріть приклад.!!! Ці гроші стануть у пригоді дійсно нужденним. Соромно за вас.

 11. Вся Україна з мін.зарплат і пенсій складається на оборону країни, про які премії може бути мова зараз.Якщо є лишки- все на оборону.

 12. Яка сенсація!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ГІВНА ПОЇЖТЕ!
  Хто призначив косцьовята головою експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради?
  Може є документ про таке призначення?

   1. 100% один з чиновників !

    Доречі, чиновник – це той , хто має “Чин” над “овниками” ( вівцями ) . От і правлять як “стадом” 🤨

 13. Сука коли люди прийдуть то не поможе тероборона навіть голови повідривають

 14. Немає у них ні совісті ,ні сорому! Керуючись нормативним документом від 2006 року понаписували заяви про допомогу на бідність. Пане мер, Ви забули, що у нас війна і проблем у громади море, Ви тарифи піднімаєте, щоб собі не бракувало на премії і допомоги? Всіх жирних і бідних мужиків міської влади на передову. нюхати порох, може тоді зрозуміють, що таке жити під час війни.Зняти з них імунітет. Жінки, які залишаться і без них виконають всю роботу у міській раді.

 15. Аж плакати хочеться,як можна так вчиняти?!Тут пенсії 2164 і то хочеться допомогти хоч чимось нашим воїнам.А на початку війни влада Ковеля примусово збирала гроші і люди мусили віддавати із мінімалки половину на потреби Ковеля,всі бюджетники здали.Де ж ті гроші?Також на премії пішли?Не забувайте!!!Що хто на війні нажився,той буде покараний до 9 коліна!!!Побійтесь Бога!!!

 16. Хотілося б побачити список таких бідних і безсовісних депутатів.щоб,не дай Бог, на слідуючих виборах не віддати свої голоси за це бидло…

 17. Це кожному “бідному кровососу” в середньому по 13 000 гривень допомоги, майже піврічна пенсія простого пенсіонера Ковельщини, який все своє життя сплачував податки в бюджет міста, а тепер мусить сидіти на копійках. Соромно повинно бути в першу чергу міському голові.

 18. третій день ні Чайки ні Яковлева не має на роботі. Причина дуже вагома в одного й другого день народження получили хлопці матеріальну допомогу й ну святкувати. війна то для простих, а для “батьків міста” героїчно висиджуючих у кабінетах суцільне свято

 19. Виродки. Перерахуйте ці гроші воїнам ЗСУ, якщо маєте совістьт. Чи ви ще не нажерлись?

  1. Народ поговорить і успокоїться То не перший раз іне останній Все рівно та мова нічим не закінчиться І вони це добре знають

 20. Стид і позор, а в першу чергу-Чайці!!схаменіться, що ви робите, совість де?, ви про неї забули….всі гроші на ЗСУ[email protected]

 21. а двірнику, який херачить сніг біля міської ради, щоб ті випасені сраки могли пройти на роботу, дали дулю з маком.

 22. Вся Україна збирається коштами для ЗСУ,, а ви – в карман!!!СТИД І СРАМ такій владі!!!

  1. Як в такий час совісті вистачило на премії? Премії дають за якісь видатні заслуги. А їм за що?

 23. Я голосувала за людину,а вийшло,что.. за подонка.Невжеж в нашому місті нема порядних та видповидальних людей.? Виходить всі вори и ублюдки засіли в міськвиконкоми.так це ж ” Воровский сходняк”.І докі це терпіти?

  1. Україну треба звільняти від Росії,аКовель від своих фашистів ,яки знущаються над народом.Треба якийсь рух проти них організувати.Та як в старі часи на види підняти,други після них може поміркують.А ці с переляку швидко за кордон чкурнуть.Таким чином місто почистишае ,та повітря стане кращим.А то від ціх товстомордих вже вонь іде.Богато жруть.

 24. Ігоре Леонтійовичу, Ви ж можете не виконувати Постанову КМУ N268 від 2006 р., або не приймати заяв від своїх службовців, або запропонувати їм перерахувати преміальні кошти на потреби ЗСУ. В такому випадку Вас би громада зрозуміла, а так… Невже в нашій міській раді зібралось 114 самих нужденних?! Ганьба!!!

  1. Та все просто , якщо гроші є по кошторису вони можуть перекидатися на інші необхідні статті видатків . Видно добре затверджувались розрахунки що є такі кошти . Щоб ви розуміли це друга матеріальна допомога в рік . Перша надається прищорічній відпустці вона передбачена як абовязкоаа , а це ще одна яку можна брати якщо є гроші , видно просто премії вже не можуть дати бо не вписуються в 10% . От такі справи одним все , а іншим нічого. Прикро що все робиться під час війни , хочуть гроші нехай на передову ідуть там платять . Думаю скоро потрохи народ буде викидати з кабінетів

 25. Я думаю що потрібні нормальеі,офіційн,обгрунтованіі коментарі міського голови,з цього приводу,а тоді робити якісь висновки! Чекаємо на відповідь мкра!

  1. Офіційно заявляю!
   В цьому всьому винен Уніга і пилорами. А я не винен.

 26. Хоча про світло….пару днів назад повідомили,що майже всі атомні потужності наших електростанцій вивели на нормальний рівень….сьогодні рашиські ракети залишили без електроенергії значну частину країни….наша система(читай радянську) збудована була таким чином,що має перепідключатися за різних обставин,то в принципі,електроенергію немає куди дівати….якщо відключено багато споживачів….то де потужності діваються?

 27. Відповідь фактично є….не знаю,чи правильна! За світло ми платимо низьку ціну,це правда,порівняно з європейськими країнами,але є деякі аргументи….наша оплата праці!!!!,наша система приватизації!!!!,і наша конституція про надра!!!!три оновні тези,про Українську справедливість!!!!

 28. Відповідь фактично є….не знаю,чи правильна! За світло ми платимо низьку ціну,це правда,порівняно з європейськими країнами,але є деякі аргументи….наша оплата праці!!!!,наша система приватизації!!!!,і наша конституція про надра!!!!три оновні тези,про Українську справедливість!!!!

 29. Вибачте,ще трохи не навчився користуватися,я не анонім,я Сергій Коцурський,магазин Орбіта!

 30. Під час військового стану будь-які мітинги заборонені! НЕ треба нічого організовувати. Прийде час, будуть вибори до органів місцевого самоврядування, ось і тоді потрібно дати оцінку нашій місцевій владі за всі їх діяння. Не голосувати ні за одного депутата, а також за мера, які показали себе у тяжкий час. Ось і всі діла.

  1. Верхівка цинізмулюдоньки!ви ще вірите у вибори?Це ж як у Діда Мороза!

 31. Ковельтепло і міська рада – це найбільші ГРОШОпийці нашого міста! Не тільки гнати в шию – на лаву підсудних! Сподіваюсь, черга до них дійде! Самі не зупиняться!

 32. Як збираєш на лікування дитини -інваліда , то потрібно довідок ще підзбирати. А як чиновник , то однієї заяви достатньо.

 33. Володимиру Косцьов’ят треба подякувати за те що висвітлює для ковельчан отакі махінації місцевої влади.

 34. Отримали премії за те, що не організували і не підняли публічну хвилю протеступроти незаконного відключення електроенергії в Ковелі…

 35. Електроенергія перетікає в Молдову у великих кількостях. Потужності підстанцій не вистачає, щоб транспортувати електроенергію на продаж (за великі бабки) плюс постачати її волинянам. Вирішили волинян послати подалі. Вони ж для бойків та шмигалів – третій сорт, сміття. До того ж мовчазне.

 36. Хай пояснять ковельчанам, як могли так поступити в такий тяжкий час для країни.Совість загубили зовсім….

 37. За який милий Чайка присвоїв собі премію в 200 тисят? Дорогі неочищені,по вулицях повний сракопад

 38. Відключають людям електроенергію, якої на Волині вдосталь, для того, щоб люди втікали з України. “Чонгар-2”?

 39. В центрі, напроти АТБ, біля лікарні, поліклініки і в інших людяних місцях не посипано піском тротуари… Чому? Нехватає піску?? Де список людей, які отримали премію під час війни??? Хапуги при владі!!!! Бариги!!!

 40. Дякуючи нашим комунальникам, сьогодні на вулицях був такий гарний сракопад…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *