Ковельській владі не до вподоби, коли її знімають не для піару

21.04.2022 16:50

Заборонити Facebook додумалася не тільки російська тоталітарна влада, а й один виконком місцевої ради Волині? Як? Чому? Для чого? Давайте розберемося.

Перший заммера Ковеля, житель Луцька Тарас Яковлев заперечує проти того, щоб я, Володимир Косцьов’ят, антикорупціонер (Громадська рада при Ковельському міському голові), здійснював пряму трансляцію у Фейсбуці із засідань, бо начебто в чиновників є власна апаратура і сторінки у Фейсбуці (лист додається).

Як вам такі пояснення?

Невже спишуть все на війну?

Що може прокоментувати Міністр юстиції України Денис Малюська такі спроби чиновників «закрити» рота громаді та громадським діячам? Що може сказати Віце-Премєр-міністр – Міністр цифрової трансформацї Михайло Федоров? Що думає про таку ситуацію Офіс Генерального прокурора та пані Венедиктова, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Міністр розвитку громад Олексій Чернишов?

Нагадаю, що мер Ковеля Ігор Чайка уже й так заблокував мене на його офіційній сторінці у Фейсбуці, бо бачишно я публічно задавав незручні питання про розпорядження бюджетними коштами, критикував!

Публікація за темою: Ігоря Чайку запитали, чому він у Фейсбуці заблокував багатьох ковельчан

У офіційному листі мер Чайка каже, що на його Фейсбук-сторінці обмежує кого захоче, як захоче і коли захоче, це не заборонено законодавством (лист додається).

То хто і за що бореться? Місцеві чиновники захищають Україну чи власні інтереси та гаманці? Що відбувається?

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Якщо чесно то трохи о*уїли, ці луцьки тіпки, якщо яковлев так хвилюється за прозорість і думає що все схвачено, то хай знає що є багато ковельчан які прийдуть на допомогу Косцьов’яту, і будуть прямі трансляції всіх засідать і земельної комісії теж

  2. Якщо ковельчани зараз не погонять оцих івахівських прихвостней, то буде катастрофа . Ковельчан і так обдирають до нитки, а так оці чєли ще й в борги місто загонять. Якщо ще не загнали. Івахів втік за кордон, а оці мра@і і далі заробляють для нього, крадучи бюджет міста.

  3. Івахів приїхав з-за кордону,де переховувався,мабуть знизити ціни на пальне.Його пальне найдорожче,заправки wog,гниди разом з ним,противно на них дивитись,ХЕРОЇ

  4. Максимальний компромат на Яковлєва! Хто що знає – на широкий загал!

  5. Всі тут розпинаються і правильно, бо воно так і є. Але Яковлєва та інших заступників нашого мера хто призначав? Правильно, з подачі цієї ” кукли ” Івахувської затвердили всі депутати міської ради. ЯК голосуємо за наших обранців, так і живемо не те що ” патріот” Волині з мільйонами. А чим закінчилась Івахувська мандрівка за кордон з маленькими грошиками, хто знає?

  6. У свій час єремеєв з івахувам торгували з кримськими окупантами та ще й ПДВ з держави зідрати хотіли. Конику це дуже не сподобалося і він посварив за це Копитцем єремеєва. Цікаво,чи івахув продовжує справу єремеєва і куди в дійсності він їздив?

  7. Нічого не змінюється. Спочатку вибирають, кричать “УРА”. Потім співають сумних пісень про тяжку українську долю. І винен завжди міфічний “ХТОСЬ”. Хіба ні?

  8. О і рижа чмоня вже тут, аяяй невспів втікти закордон. А яку лєгєнду йому придумали вже, їхав з налічкою в Європу за броніками.

  9. Упокой Господи души врагов наших-місцевих гнид та московські воші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.