Чи потрібна Ковелю муніципальна варта, яку створює міська влада?

Володимир Косцьов’ят
12.01.2023 о 15:02 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Як неефективно витрачаються бюджетні гроші під час війни місцевим самоврядуванням.

Ковельський мер Ігор Чайка та його перший заступник Тарас Яковлев створюють в місті муніципальну варту. Цю тему порушили сьогодні на виконкомі.

Невже мало міській владі військових, які охороняють її роботу? Чи мало чиновникам добровольчого формування територіальної громади з сотнею добровольців, які мають зброю?

А тут дай їм гроші з місцевого бюджету на чотири нових, непотрібних посади: керівник та три працівники муніципальної варти. Не всіх родичів чи знайомих своїх чиновники прилаштували?

Цікаво, скільки мільйонів піде на зарплати та забезпечення роботи цієї Ковельської муніципальної варти.

Який сенс витрачати так нераціонально кошти територіальної громади під час війни? Міській владі не вистачає озброєних людей в Ковелі, які ідеально забезпечують правопорядок? Чи дай забрати гроші з бюджету під будь-яким приводом?

Можливо, пан Яковлев або Чайка так собі тілоохоронців хочуть, тільки за людські кошти? Що керує ковельськими чиновниками, які лобіюють та ухвалюють такі рішення в умовах воєнного стану? Хочуть, так як у Луцьку, бабусь з ринку ганяти, або «кришувати» продаж молока чи яєць за «відкат»?

За ці бюджетні гроші, які призначені для муніципальної варти, можна купити військовим облаштунки, забезпечте амуніцією, допомогти їхнім сім’ям, боротися із зовнішнім ворогом, а не застосовувати силу щодо ковельчан.

Публічно влада не пояснила ковельчанам необхідність створення під час війни муніципальної варти в Ковелі, де належно забезпечується правопорядок.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (20)
 1. У Чайки по ходу вже геть мозок витік. Чи ще не всіх родичів влаштував. Чотири мунецепальновартовців забезпечать порядок у місті. Ігорек схаменись ти шо геть здурів. В тебе чотири радника, тепер ще чотири невідомо кого не відомо для чого. Ти часом не коронував себе в Ковельські монархи

  1. Напевно наш ШАНОВНИЙ МЕР хоче ,що б нього КОРОНУВАЛИ біля білого дому на ялинці…..Файно висітиме ,людям на радість

 2. ігорек там і не керує. потріьен тільки його підпис, як легально обраного мера. а керують ті, хто його поставив на цю посаду. Тільки не кажіть що його обрали ковельчани.

 3. мене, наприклад дуже засмучує, бісить і насторожує той факт, що когорта пініса окупувала жек з легкої руки мера. Ну добреЮ прилаштували ви пініса. Але чому ветеринар має бути заступником керівника пілприємства, яке виконує складні в інженерно – технічному плані роботи. Це ж не ветлікарня. Провідничка зі своєю донею засіли як миші в кабінеті і тихнгько отримують чималу зарплату. про решту когорти я вже мовчу. Працівники жеку мовчать. для чого їм сваритись з начальством. а де мілька громада. Підняли тарифи на вивіз сміття. мотивують тим, що виросла ціна палива. але я порахувала, ціна палива не могла підвищити тариф аж у три рази. а пінісівську банду за підвищені тарифи якраз можна утримати. Ковельчани!!!! ваші гроші йдуть на утримання дармоїдів і паразитів.

  1. Ви про що? Про якого ветеринара в заступниках коли ковельщину очолює такий собі журналіст без натяку на досвід управлінця?

 4. Ігор Леонтійович,класна людина і як голова теж дає ради, от тільки оточуючі зависники намагаються просунути власні інтереси а не облаштувати життя громадянам України. Думають що безсмертні і житимуть цілу вічність.

 5. Реал Ігорек коронувався в монархи. Все життя було Цар хороший оточення пагане. Ви шановний Анатолік певно з тих радників чи муніцепаловартовціів

 6. То, шо мер – підстаіа, факт! Гроші, вкинуті в його вибори мусять бути “відпрацьовані”, також факт. Те, що, вибравши “пітіцу” – ковельчани вчергове “наступили на граблі”, беззаперечний факт!!! Те, що вспливає через Косцьовята – лишень квіточки, серйозні зловживання влада продумує та завуальовує дуже грамотно, а тому ще буде! Адже всілякі прихвостні властьімущих, які вкинули Чайку в мерське крісло, приставлені для того, щоб, створюючи імітацію роботи – грабувати ковельчан!

 7. давайте почнем з жеку і виженем всю нечисть халявну. Тарифи зразу зменшаться.

 8. А поліцаї для чого, якщо мерія хоче найняти їхніх дублерів? Зрештою поліцаї хоч мають законну недоторканість, а їхніх дублерів будуть пи…ити всі в кого нахабності вистачить.

 9. Просто Івахів має свою охорону фірму от і поручив свому лазню яковлеву організувати схему так само як з ЗМІ і 12 каналом все фінансується з Ковеля

 10. ІГОР Пініс не є крайнім при встановленні тарифів. Його знання (ВУЗ) та життєвий досвід не менші, ніж у І. Чайки, Багнової та ЖЕКівців. Напади симпатиків В.К. Косцювята на І.Пініса, обумовлені тим, що як голова партії, І.Пініс на цей раз не делегував у депутати помічника шахрайки Ніни, “кукукнутого ” Донкіхота — В.Костюв’ята.

 11. Яка н…й варта. Приведіть місто до якоїсь норми, тоді і заводьте.
  А то облізле, обшарпане, з конченими дорогами… жах на в‘їзді зі всіх сторін .
  Місцева влада- це ГІВНО.

  1. При Кіндері було ніяке, а тепер ще вдвічі гірше. Ніяких змін на краще. Одні «хуйові» відосики, з них ні.уя не вийшло.

 12. Не думала, що скажу таке. Але верніть Шевчука 😁 Місто було чисте, гарне, розвивалось…. І зміни були на лице, а не «рукаліцо»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X