Керувати муніципальною вартою у Ковелі поставили іногороднього чоловіка з іншої області

17.02.2023 09:56
Фото ілюстративне

На засіданні постійної комісії Ковельської міської ради з питань планування, бюджету і фінансів, яке відбулося 16 лютого, депутати розглядали зміни до бюджету громади. Начальник фінансового управління виконавчого комітету Валентина Романчук повідомила, що очікуються дуже великі зміни: на 140 мільйонів 654 тисячі гривень.

Серед іншого, на виконком виділяється 1 мільйон 450 тисяч гривень. На запитання одного з депутатів, на які цілі підуть такі гроші, головна фінансистка міста пояснила, що кошти спрямують, зокрема, на функціонування муніципальної варти – на закупівлю комп’ютерів та іншого майна, зарплату.

Перший заступник міського голови, лучанин Тарас Яковлев, який ще з грудня 2020 року лобіював створення у Ковелі цієї варти, попросив вийти до президії і розповісти про варту її начальника, якого назвав Сергієм.

Свого прізвища новопризначений керівник не назвав, але повідомив, що він понад місяць був радником міського голови Ігоря Чайки. Тобто, конкурсу на посаду начальника відділу муніципальної варти у виконкомі не проводили. За цей час йому вдалося розробити основні документи відділу, посадові інструкції та інше, зважаючи на досвід Луцька, звідки двоє заступників Ковельського мера – Тарас Яковлев та Наталія Маленицька.

Тарас Яковлев знову піднявся з свого місця і заявив, що на цю посаду людину вони шукали цілий рік.

Познайомилися із Сергієм. Сергій – колишній працівник поліції, працював в органах місцевого самоврядування. Був держслужбовцем. Де працював? Бердянська міська рада. Ось. І він – кандидат юридичних наук. Відповідно, поспілкувавшись з ним, я зрозумів, що він цю роботу знає, йому нічого не треба пояснювати. Він знає, що таке адміністративний кодекс, господарський кодекс. І цю роботу може зробити. Свідомо його було прийнято на посаду радника міського голови. Скажу відверто: деякі сумніви є, бо людина для нас нова. І ми дали йому півтора місяця терміну, щоб він підготував підґрунтя для цього структурного підрозділу. Він справився дуже гарно… Під час воєнного стану конкурси все одно не проводять

– сказав Тарас Яковлев

За словами першого заступника мера, він ставить перед муніципальною вартою завдання, щоб перших місяця два здійснювати таку собі рекламну кампанію – роз’яснювальну роботу. Мунвартівці будуть приписи видавати, штрафувати поки нікого не будуть. А вже через два місяці тих, хто не виконав припис, будуть притягувати до адміністративної відповідальності. У відділі буде начальник та два інспектори.

Присутній на засіданні постійної депутатської комісії голова експертної групи з проведення антикорупційних експертиз Громадської ради при Ковельському міському голові Володимир Косцьов’ят у Фейсбуці написав про «фокуси, які Ковельська міська рада провертає під носом у ковельчан».

Такий собі Ковельський соціальний чи кар’єрний ліфт. Поки наші молоді ковельчани захищають батьківщину, іногородні молоді спритники влаштовуються на «тепленькі» місця. Чим буде займатися муніципальна варта в Ковелі? «Кашмарити» бізнес. А ще ганятимуть бабусь на Привокзальній площі, але то вже після війни. Зараз ці іногородні муніципали вивчатимуть місцевість і «теми», де можна і на чому грамотно заробляти. Тим часом мер Ігор Чайка і команда протягнуть в бюджет зміни, щоб накупляти цим муніципалам комп’ютерної техніки, забезпечити приміщенням та достойною зарплатною. Поліції нам мало, треба ще озброєних гінців міської влади для насильства над ковельчанами? Мало нам мілітарі, команда міського голови добавить за рахунок коштів громади. Мають нас всіх за ідіотів?

– вважає Володимир Косцьов’ят
Поділитися:

Коментарі

  1. Відбивати руки таким керманичам,хвате красти,то я думаю на такі посади повині садити люди і тіх що пройшли горнило війни.А своі кракобори,всігда своіх посадять.

  2. Під час війна така варта недоцільна. Кошти треба витрачати на домогу громадянам , а не на загострення ситуаціх.

 1. Яковлев і Івахів і їхній раб чайка хочуть обікрасти ковельчан до остенньої нитки

  1. Криси при владі,їм ще треба муніципали. Далі ще придумають щоб здерти з людей в 3 шкури

 2. не писати а робити треба щось. толку з того що залишаете свої пісульки хто їх читае

 3. чоловік з бердянська і який служив в поліції має бути в армії а не в ковелі бабок ганяти

  1. Так свій Бердянськ покинув,та тепленьке місце знайшов.Дальше від війни,а ркководити ххочеться,ну сильно.

 4. Я би радила, у військовий час на будь-яку посаду в Україні ставити жінок.

  1. ага вас жінок постав то все піде по пі…ді !ну найух!

 5. Кирилович, пане Косцьов”ят, як там рухається провадження по Яковлєву? Може поінформуєте ковельчан?

 6. пиздець ЖЕКам. Будуть, як екологи їхдити і давати приписи Добробуту і ЖЕКам на прибирання. Самі вони хер будуть виловлювати порушників. Це їхня ця справа. Вони тільки будуть бухати в кабінеті і відсилати розпорядження за багатотисячні зарплати. А чи було обявлено конкурс на цю “ліву” посаду і хто приймав участь у ньому?

 7. А жінка,однак,мае рацію на 100! Крім того невже своеї освіченої молоді брак? Чайку вже починає заносити не туди,,,,

 8. Скоро яша підтягне всіх своїх подільників. Кимсь із них Чайку замінить.

 9. Невже чайка і наглючий яша не бачать як їх ненавидять люди, пора вже збирати їхні манатки і бистренько на вихід пока не виперли сраною мітлою їх.

 10. Інтересно де Чайка з Яшою злигались з цим консультантом- муніципалом? чи може це протаже Івахіва???

 11. Шановні , трішки прикро , що у Ковелі не має своєі людини , яка б могла виконувати чи бути призначеною радником мера . В нас заступники з області , які підтягують своіх . Схаменіться трохи . Погляньте довкола . Невже нам потрабні варти . Невже поліція при таких зарплатах на може справитися . З інших знімають зарплати , а проводять нововведення . Були сподівання , що нова влада буде більш прихильною до людей , все те саме . Маємо всім годити і мовчати . Як завжди . Дякую

 12. В Ковелі, що мало поліції, прокуратури, суддів…???
  Які можуть бути ще додаткові структури ???
  Це повний безпредєл !!!
  На фронт їх відправити негайно , там небезпека для України, а не в Ковелі !!!!!!!!!

 13. Навіщо взагалі думати про це і вангувати? Ще нічого не трапилося, а вже смороду більше ніж із жопи свині. От як зловите на гарячому, то робіть, а не пиздіть. Вам кого не дай – всі ху..ові…
  Всі помруть і діти навіть помирають…То чи не всеодно, хто при владі?

  1. “Патріот” Івахів тікав у березні минулого року зі своїми награбованими грішми за кордон, а його поплічники до цього часу керують Ковелем, продовжуючи грабувати. Стидоба. Невже всім засліпило

  2. Це від тебе іде сморід як із жопи свині,це ти лижиш жопи цим прихвосням Івахіва

  3. Ось через таких як ти ,, какая разніца,, і немає толку в країні. Гнати цих приспособленців .

 14. Зверніть увагу, як привозні ставленики втікачів-мультимільйонерів змістили акцент дискусії з приводу створення муніципальної варти у місті. Тепер уже мова йде не про недоцільність створення і багатомільйонного утримання за кошти податків ковельчан цієї непотрібної структури! Ковельчан змусили обурюватися черговим іногороднім її керівником! А хіба є різниця хто керуватиме колаборантською вартою прийшлих олігархічних окупантів?

 15. Правильно роблять, хоть розженуть машини тих під****ів на тротуарах і газонах , і стихійний базар на тротуарах і дорогах , ато поліція геть нехоче цим займатися

 16. Просто півтора ляма немають куди діти, кращеб на військових поранених виділяли влада бля…

 17. Чи не вперше згідна з Косцьов’ятом.
  Це треш,який не закінчиться ніколи
  Хлопцям по копійці збираємо,малий та середній бізнес, через відключення світла,і так ледве витягує,а тут ще оце…В нас ковельчан немає для такої посади?
  Вже історію з директором-переселенцем “костомельного”заводу забули?!
  Ніхто не буде добрим хазяїном не в своїй хаті!!!!!

 18. Дуже цікаві мешканці Ковеля. Івахів не такий, Чайка теж. А ХТО ГОЛОСУВАВ? У відповідь на прогнозований закид про «фальсифікацію виборів» можу сказати лише одне: якби кожен підняв дупу і прийшов на виборчу дільницю, ваш голос би не вкрали. Тому замість того, щоб скиглити, намотайте досвід на вус, і наступного разу оберіть мера, який вас не буде Дратувати чи обкрадати

  1. розумнику, а ти голосував за клоуна? Я ні, і за чайку клоуна я не голосував. Ти вважаєш, що когось обираєш в цьому житті?))) хіба що свою жінку, можливо))

 19. Поліція кришує наркоторгівлю,сигаретний,спиртовий,самогонний бізнес.Торгівля смердючою рибою на площі,автобусній зупинці є нормою.Без сартифікатів,санітарних книжок з товарами сумнівної якості і термінів придатності та зберігання.Відповідні служби не контролюють (або кришують)таких “бізнесменів”.Військовий,пенсійний збір,ПДВ платять прості українці,а ця каста недоторканих торгашів,спекулянтів,перекупників,лихварів жирує навіть на війні.Двох поліцейських в Ковелі затримано на фактах наркоторгівлі в складі злочинної групи.А в країні війна…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *