У Ковелі хочуть створити муніципальну варту

25.12.2020 11:27

На пленарному засіданні другої сесії Ковельської міської ради депутати розглянули питання щодо структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату управління міськради, її виконавчих органів та штатів.

Депутатам пропонували затвердити новий відділ – муніципальну варту. З даного питання доповідав перший заступник міського голови Тарас Яковлев.

Але першими посипалися до доповідача запитання від депутатів. Так, обранець від «Батьківщини» Олег Кіндер зауважив, що дане питання наразі є доволі актуальним, але досить затратним для міського бюджету. Тому, мовляв, його необхідно спершу добре вивчити, а потім уже приймати рішення.

З тим, що цей проєкт є доволі затратним, погодився і Тарас Яковлев, який наполягав: муніципальну варту необхідно створити. Він пояснив, що до обов’язків її працівників увійдуть: слідкувати за виконанням і дотриманням правил благоустрою мешканцями громади.

Олег Кіндер запропонував змінити назву відділу, який створюється. І його охоче в цьому підтримав Микола Печенюк від партії «Сила і честь», на думку якого, обов’язки, які покладаються на працівників нового підрозділу, дають підстави назвати відділ – екологічною поліцією. А депутат від «Слуги народу» Роман Шворак закликав створити таку варту без додаткового навантаження на бюджет міста, тобто з працівників уже існуючих відділів та управлінь виконкому.

Штатний розпис у кількості 208 чоловік дуже обурив Миколу Печенюка. Він наполягав на тому, що треба не збільшувати структуру виконавчих органів міської ради, а навпаки – зменшити її фактично удвічі, чим скоротити витрати бюджету.

Перший заступник мера міста Тарас Яковлев взявся активно захищати запропонований проєкт рішення. Він назвав нову структуру «достатньо оптимізованою» і висловив власне бачення: чисельність працівників ще збільшити. Але на цьому не наполягав.

Депутати таки схвалили питання щодо структури виконавчих органів та її штат. Щоправда, погодилися розширити відділ охорони здоров’я до двох штатних одиниць. Отож, тепер загальна чисельність апарату – 209 працівників.

  

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.