У мерії Ковеля планують збільшити кількість чиновників

09.03.2021 11:47
Фото ілюстративне

Востаннє структура і загальна чисельність апарату управління Ковельської міської ради та її виконавчих органів змінювалася лише два місяці тому. Депутати затвердили штат на сесії 24 грудня 2020 року. Отож, на сьогодні у мерії працює 209 чиновників.

5 березня у міськраді зареєстрували проєкт рішення щодо зміни загальної чисельності працівників. На думку керівництва міста, їх має бути уже 216.

Відомо, що «новобранцями» мають підсилити управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету.

Публікація за темою: У Ковелі хочуть створити муніципальну варту

Нагадаємо, у грудні минулого року на пленарному засіданні другої сесії депутат від партії «Сила і Честь» Микола Печенюк розкритикував штатний розпис і наполягав на тому, що треба не збільшувати структуру виконавчих органів міської ради, а навпаки – зменшити її фактично удвічі, чим скоротити витрати бюджету.

Тоді перший заступник мера Ковеля, мешканець міста Луцька Тарас Яковлев назвав нову структуру для ковельської влади «достатньо оптимізованою» і висловив власне бачення: чисельність працівників мерії ще збільшити. Але на цьому не наполягав.

Публікація за темою: Над Ковелем поставили двох «смотрящих», – депутат

Проєкт рішення щодо збільшення кількості працівників виконкому буде розглядатися на черговій сесії міської ради.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. місто нема кому прибирати, а вони штат чиновників збільшують. На блатних гроші є а на малооплачуваних двірників грошей немає. Ось вам і нова влада. Подивіться по державних підприємствах. штати переповнені в два рази і вакансії зайняті блатними синками, доцями, кумами, сестрами, братами.

  2. памідориха всю родню влаштувала в жек працювати і не на малу зарплату. Родич працює в Польщі а зарплату памідориха за нього отримує в жеці. нормально, правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.