Заступника голови Громадської ради при Ковельському міському голові судять за ДТП

19.11.2023 о 15:14 · 2 хв читання

Управління патрульної поліції у Волинській області просить суд притягнути до адміністративної відповідальності ковельчанина Максима Якіменка, не працюючого, який є заступником голови Громадської ради при Ковельському міському голові.

Про це йдеться у постанові Рожищенського районного суду.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 14 лютого 2023 року о 16:00 на автодорозі М-19 в селі Переспа Луцького району Волинської області Максим Якіменко на BMW X5 допустив зіткнення з іншим авто. Виконуючи обгін, він «не переконався в тому, що водій машини УАЗ-390944, який рухався попереду по тій самій смузі, не подав сигналу про намір повороту ліворуч та в момент об’єктивного виявлення небезпеки для руху, негайно не вжив заходів для зменшення швидкості, аж до зупинки транспортного засобу та скоїв зіткнення, в результаті чого транспортні засоби зазнали механічних ушкоджень».

Органом поліції дії Максима Якіменка кваліфіковані, як вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП. Він попросив суд розглядати справу не у Ковелі, де проживає, а у Рожищенському суді, бо Переспа, де сталася ДТП, підпадає під юрисдикцію цього суду.

Будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи правопорушник в судове засідання не з’явився. Його захисник подав додаткові пояснення, відповідно до яких останній вину не визнав, та клопотав про призначення експертизи.

Суддя Інна Гармай задовольнила клопотання адвоката, призначивши судову інженерно-транспортну експертизу механізму та обставин дорожньо-транспортної пригоди.

Проведення експертизи доручено Волинському відділенню Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз за рахунок коштів, які цільовим призначенням виділяються експертній установі з Державного бюджету України.

Провадження у справі суддя зупинила на час проведення експертизи.

Фото зі сторінки Максима Якіменка у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (21)
 1. То часом не той модний волонтер що тестував х5 й мав передати його у ЗСУ

  1. Тебе давно пора тестувати на надлишок вільних радикалів, які спричиняють паранойю

   1. Ти хворе сов’єтами. То при них на всіх тавро ставили. Тебе певно незалежна Україна звільнила з совецької дурки

  2. То був Демянчук Віталій. Голова АЄС в Ковелі чи як він там себе позиціонує. Який зараз, якщо вірити його дописам з фейсбуку бореться з хабарницею головою архітектури Мурай

  1. Сука хто ще в 2023 році спілкується з тим продажним пінісом? Пініс продав усіх своїх друзів, правильно робить Косцьовят, що пише правду про Пініса.

 2. Не працюючий, на BMV X5… Напевно купив машину за допомогу по безробіттю.

 3. Він був тверезий!?.дебілів по набирають.нічого не зміниться в нашій Україні.(

 4. -Х5 вже в ВСУ?
  -Нещодавно від’їхав від “OTTO”
  Можливо мер Чайка привіз з Німеччини подібне авто?
  Ковельчани думайте…

 5. Таких “інтелектуалів”,як Пініс,Печенюк,Кіндер Г.. і ім потібні,могли б обрати тільки мавпи в Африці…
  Але не люди з Ковеля..
  Так що не жалійтеся,ви не розумніші,за мешканців забитою “туви”,чи маленької країни Габон,де мавп більше ніж людей,а люди живуть краще ніж ті мавпи,тим більш ніж Ковельчани

 6. Взявши такого афериста
  в Громадську раду при
  міському голові,
  Ви пане міський голова,
  пан Чайка,
  ВИ СЕБЕ ТІЛЬКИ
  ЗПОЗОРИЛИ !

  1. Ой не смішіть мене!!! Міська рада ось де аферисти і казнокради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X