Заступника Ковельського військового комісара обвинувачують у побитті жінки

15.12.2021 о 11:44 · 2 хв читання
Ігор Горпинко

У Ковельському міськрайонному суді відбулося підготовче судове засідання у кримінальному провадженні, де обвинуваченим є заступник начальника Ковельського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат), заступник військового комісара з територіальної оборони, підполковник Ігор Горпинко.

Його обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності), що карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Потерпілою у справі є Світлана Горпинко.

Прокурор Волинської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Павло Шумський у підготовчому судовому засіданні вважав, що обвинувальний акт за обвинуваченням Ігоря Горпинка відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України та просив призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

Обвинувачений, потерпіла та їхні адвокати не заперечили.

У судовому засіданні потерпіла заявила цивільний позов до обвинуваченого про стягнення з останнього моральної шкоди у сумі 50 000 гривень, завданої злочином.

Учасники судового розгляду не заперечували проти прийняття цивільного позову до одночасного розгляду з кримінальним провадженням №12021035550000585.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Юлія Волкова призначила судовий розгляд обвинувального акта на 14-ту годину 17 грудня.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. А мені він натякав на хабар, щоб віддати військовий квиток, який здав на зберігання.

  2. Попригрівались у військоматах,всі слабі,дурні,і не придатні до військ!!!!,ще після війни собі УБД,пороблять!!!!Вже,і хлопців,на 0,кимсь замінити птрібно,після госпіталів,повертаються в окопи!!!!А місцеве привладне бидло,сидить у тилу,тому ,що до військомату прікріплені!!!!,рожі повід’ідали,вояки недороблені!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X