Засуджений за зйомку переміщення військової техніки спростував СБУ

15.04.2023 о 11:47 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Учора, 14 квітня, Управління СБУ у Волинській області повідомило, що суд визнав волинянина винуватим за зйомку та поширення відеозапису руху колони військової техніки ЗСУ по автошляху і призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі.

Протягом дня новину про це поширили чимало волинських мас-медіа. А ввечері до «Ковель media» звернувся засуджений Андрій Юзепчук, який є обвинуваченим у даній кримінальній справі, і заявив, що відносно нього подана неправдива інформація, спростувавши повідомлення від СБУ.

Виявляється, Ратнівський районний суд Ковельського району, згідно вироку в справі №166/105/23, замінив Андрію Юзепчуку, водію ТОВ «Технодвір Транс» (смт Ратне), п’ять років позбавлення волі на однорічний іспитовий строк, тобто чоловік отримав умовно.

Як вже інформувалося, за допомогою власного мобільного телефона він відзняв та надіслав своєму знайомому відеозапис руху колони військової техніки Збройних Сил України за можливості її ідентифікації на місцевості.

Стало відомо, що між прокурором відділу нагляду за додержанням законів регіональним органом безпеки Волинської обласної прокуратури та Андрієм Юзепчуком в присутності захисника було укладено угоду про визнання винуватості, відповідно до якої обвинувачений беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 114-2 КК України. Сторони узгодили покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років із заміною його на однорічний випробувальний термін.

Суддя Ратнівського районного суду Оксана Свистун затвердила укладену угоду.

До речі, коли ця кримінальна справа потрапила до суду, то за результатом автоматизованого розподілу її мав розглядати голова суду Василь Лях, але він взяв самовідвід, оскільки його зять є адвокатом і в даному провадженні представляє інтереси обвинуваченого Андрія Юзепчука.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X