Жінка заявила поліції, що її малолітнього сина викрав колишній чоловік, який погрожує їй

23.02.2023 о 11:42 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Мешканка одного із сіл Ковельського району заявила на свого колишнього чоловіка за викрадення, з її слів, малолітньої дитини, а потім звернулася до суду із скаргою на бездіяльність поліції за невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

У скарзі жінка зазначила, що колишній чоловік викрав спільного малолітнього сина. У грудні 2022 року орган опіки і піклування визначив місце проживання дитини із матір’ю. За словами заявниці, у зв’язку із побоюванням за життя і здоров’я дитини вона раніше до правоохоронних органів не зверталась. Окрім того, повідомила суд, що у лютому 2022 року колишній чоловік за її адресою проживання нібито викрав належну їй банківську картку, з якої знімає кошти і використовує для власних потреб, а завдані збитки становлять близько 12 000 гривень.

Також під час особистої зустрічі у с. Поліське ОСОБА_6 висловив погрозу розправою та вбивством на адресу скаржниці та її матері у випадку намагань повернути дитину; такі погрози ОСОБА_3 і ОСОБА_7 сприйняли як реальні

– йдеться в ухвалі суду

У судовому засіданні скаржниця та її адвокат скаргу підтримали. Представниця Ковельського РУП – інспектор сектору ювенальної превенції мотиви скарги вважала безпідставними, а дії працівників управління поліції – законними.

На думку суду, наведені заявницею обставини дають підстави для внесення відомостей до ЄРДР.

Слідча суддя Юлія Волкова ухвалила зобов’язати уповноважених осіб Ковельського районного управління поліції внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою скаржниці та повідомити суд про виконання судового рішення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Їй ще пощастило, бо могли не тільки не внести відомості в ЄРДР, а ще й притягнути її за статтею 183 КУпАП – за завідомо безпідставне звернення до поліції…

  2. Перед тим як коментувати то потрібно хоч трішки знати ситуацію, і знати про подібних горе-мамочок…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X