Поету з Ковельщини до його 75-річного ювілею друзі видали збірку

05.05.2021 о 11:55 · 2 хв читання

3 травня цього року в Будинку культури села Тойкут відбулася презентації поетичної збірки «Мотиви Поліського краю» Володимира Зінчука (літературний псевдонім – Влад Жайвір), який народився і проживає в сусідньому селі Воля. 

Модератором зустрічі виступила землячка місцевого поета Лідія Козуля, – повідомляє Ковельська районна рада.

Привітати земляка з нещодавнім 75-річним ювілеєм, в подарунок до якого і була підготовлена ця збірка, завітали друзі, колеги, земляки.

Володимира Зінчука вітали заступник голови Ковельської районної ради Андрій Броїло, голова ГО «Асоціація добродії в дії» Володимир Кравчук, громадські активісти Геннадій СарапінВасиль Марчук, Галина Місюра та директор місцевого Будинку культури Валентина Ілюшик.

«Мотиви Поліського краю» Володимира Васильовича Зінчука – не довідкове видання, це книга не про життя героїв, а про звичайних простих людей

– зауважив Андрій Броїло

Заступник голови районної ради також подякував автору книги та всім причетним до підготовки та її видання.

Володимир Зінчук багато розповідав про своє дитинство та цікаві пригоди, роботу над книгами, а ще залюбки відповідав на запитання присутніх.

Гарним доповненням у розкритті сторінок книги були виступи сусідки автора збірки Галини Місюри, яка присвятила земляку свою авторську поезію про його життя та музичне привітання колеги та односельчанина Василя Марчука.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X