До суду направили справу щодо ексдиректора ветсанзаводу

Ковельська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» Вадима Сухоноса.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Керівника підприємства обвинувачують у тому, що він, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі, чим спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 мільйон гривень.

У квітні 2017 року посадовцю повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 239 КК України).

Три роки підозрюваний був у розшуку, проте наразі затриманий і перебуває під домашнім арештом, а невдовзі постане перед судом.


Вам може бути цікаво

Будуть судити ексдиректора Ковельського ветсанзаводу

Екскерівника ветсанзаводу звільнять під заставу в один мільйон гривень

Ексдиректору Ковельського ветсанзаводу змінили місце арешту

Суд відпустив з-під варти колишнього директора ветсанзаводу

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.