Хочуть арештувати колишнього директора ковельського ветсанзаводу

01.05.2020 о 14:59 · 2 хв читання
Вадим Сухонос

Суд дав дозвіл на затримання екскерівника Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод».

Ковельська місцева прокуратура звернулась до суду з проханням дозволити затримати колишнього директора Вадима Сухоноса. У клопотанні процесуальний прокурор Наталія Ткачук заявила про те, що 12 квітня 2017 року йому винесено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 239, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

На даний час місцезнаходження Вадима Сухоноса не відоме, за місцем проживання він відсутній, не з’являється на виклики до органу розслідування у кримінальному провадженні № 12017030110000022.

31 жовтня 2019 року слідчим суддею Ковельського міськрайонного суду винесено ухвалу про дозвіл на затримання з метою приводу підозрюваного колишнього директора Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». Ухвала діяла протягом шести місяців з дня її постановлення, а саме – до 30 квітня 2020 року.

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду від 28 квітня 2020 року надано дозвіл на затримання Вадима Сухоноса для участі в розгляді клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У березні 2017 року під час оперативної наради в тодішнього голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика повідомили, що з літа 2016 року директор підприємства Вадим Сухонос приймав таку кількість сировини, яку завод не міг переробити. Виробничі потужності дозволяли на місяць обробляти від 10 до 60 тонн сировини. У 2017 році на заводі зберігалося більше 2-х тисяч тонн решток, проте тут самовільно викопали ще 3 котловани, в яких було додатково близько 900 тонн решток. Лише 13 березня того року на заводі повністю зупинили прийом сировини.

Рештки на переробку брали в половині України. Минулого року порушили кримінальне провадження проти директора, триває слідство. Але захищатись в суді він буде вже без посади

– зазначив Володимир Гунчик

Вадим Сухонос до Революції Гідності був депутатом Слов’янської міської ради Донецької області від «регіоналів». Після трагічних подій у столиці 19-20 лютого 2014 року він за власним бажанням вийшов з лав Партії регіонів, ставши позафракційним депутатом. Його затримали сепаратисти 22 квітня 2014 р. у Слов’янську. Причиною затримання, як повідомляли місцеві ЗМІ, було те, що він підтримував контакти із сотником Євромайдану та майбутнім волонтером Олегом Котенком.

У полоні сепаратистів разом із Вадимом Сухоносом перебував американський журналіст, режисер та продюсер Саймон Островський. Обох їх вдалося визволити.

На засіданні депутатської комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології у березні 2017 року Вадим Сухонос підтвердив своє перебування у полоні і сказав, що, керуючи в Ковелі «Укрветсанзаводом», має ще «невеликий бізнес».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X