Екскерівника ветсанзаводу звільнять під заставу в один мільйон гривень

05.05.2020 о 12:15 · 2 хв читання
Вадим Сухонос

Суд визначив суму застави, за яку звільнять з-під варти колишнього директора Ковельського ветсанзаводу.

У Ковельському міськрайонному суді відбулося судове засідання з приводу обрання міри запобіжного заходу для приватного підприємця Вадима Сухоноса, який колись працював на посаді директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» і днями був затриманий у Київській області.

Публікація за темою: Хочуть арештувати колишнього директора ковельського ветсанзаводу

Старший слідчий Ковельського відділу поліції Володимир Супрунюк у клопотанні просив застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У матеріалах справи говориться, що 12 квітня 2017 року винесено повідомлення про підозру Вадиму Сухоносу у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 239, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, за що передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк понад п’ять років. Розмір інкримінованої шкоди державі сумарно складає 1 мільйон 180 тисяч 926 гривень 57 копійок. У той же день Вадима Сухоноса було оголошено у розшук, а наступного дня, тобто 13 квітня, слідчий звернувся до суду з клопотанням про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Це клопотання обґрунтовано тим, що Вадим Сухонос зареєстрований в Донецькій області, частина якої є територією проведення антитерористичної операції, що відмежована від мирної території України умовним кордоном, який не забезпечує проникнення на територію терористичних організацій ДНР та ЛНР. У зв’язку з цим підозрюваний може залишити територію України та цим самим ухилитись від кримінальної відповідальності.

Слідчого підтримала в суді процесуальний прокурор Наталія Ткачук та доповнила, що існують додаткові ризики.

Вадим Сухонос в судовому засіданні просив обрати йому домашній арешт за місцем фактичного проживання у Києві, оскільки не має наміру ухилятись від слідства. Адвокат переконувала, що слідством не надано доказів вручення йому підозри та доказів того, що вживались відповідні заходи для вручення такої підозри, а відтак Вадим Сухонос не набув статусу підозрюваного, не ухилявся від слідства, оскільки викликів до слідчого не отримував і взагалі йому не було відомо про те, що він перебуває в розшуку.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук застосував щодо Вадима Сухоноса запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на дев’ять днів та визначив для нього розмір застави в сумі 945 тисяч 900 гривень. У разі внесення застави підозрюваного буде звільнено з-під варти на час слідства.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X