Будуть судити ексдиректора Ковельського ветсанзаводу

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод».
За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури слідчі Ковельського відділу поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо директора Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» Вадима Сухоноса, повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.
Нагадаємо, ще у квітні 2017 року посадовцю повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 239 КК України).
Слідство встановило, що Вадим Сухонос, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі.
У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 млн. грн.
Крім того, незаконними діями директора очолюваному ним підприємству заподіяні збитки на суму понад 87 тис. грн внаслідок незаконних видатків на оплату послуг фізичної особи-підприємця.
Три роки підозрюваний Вадим Сухонос перебував у розшуку. 29 квітня 2020 року його затримали в Київській області й доправили на Волинь. Відтоді він перебуває під домашнім арештом.
Нині ж досудове розслідування в провадженні завершено й після ознайомлення сторони захисту із матеріалами воно буде скероване до суду.
Більше про

Коментарі