Бухгалтера «Добробуту» обвинувачують у службовій недбалості з тяжкими наслідками

18.02.2023 16:48

Прокуратура обвинувачує головного бухгалтера комунального підприємства «Добробут» Ніну Растригіну у службовій недбалості, що завдало шкоди Ковельській міській раді.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Ковельський міськрайонний суд призначив підготовче судове засідання в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 27 вересня 2022 року за №42022032110000090.

Посадовицю обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки), що карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Підготовче засідання має відбутися 22 лютого.

Джерело: Судова влада України

Згідно відкритих даних судової влади України, за останні п’ять років Ніна Растригіна 7 разів притягалася судом до адміністративної відповідальності за порушення порядку ведення податкового обліку. До речі, директор КП «Добробут» Ігор Михалевич притягався до адміністративної відповідальності за різними статтями 14 разів.

Поділитися:

Коментарі

  1. А яка шкода Ковельській міській раді? Михалевич з кимось не поділився?

  2. не забувайте, що комунальним відділом міської ради керує братан Михалевича- Дудка.

  3. а бухгалтерші треба йти до памідорихи на консультацію. вона навчить як відмазатись від тюряги

  4. Тепер чорна бухгалтерія називається службовою недбалістю?

  5. Я знаю Ніну вже 14 років, разом з нею працювала і бачила ії однокімнатний ” котедж” на 6 поверсі по вул.Володимирській. Ця людина чесна і порядна, я думаю вона не могла навіть уявити, що хтось може так скористатись довірою.Так що не рівняйте ії з “помидорихою” , думаю і адміністрація підприємства знає хто є хто.

  6. Відбілити чорного бухгалтера може тільки слідак і суддя. Але треба занести не одну “тонну білил”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *