Директора «Добробуту» хотіли покарати за непрацюючий тривалий час світлофор

05.06.2023 о 10:45 · 2 хв читання

Відділом організації несення служби в м. Ковель Управління патрульної поліції було складено протокол на директора комунального підприємства «Добробут» Ігоря Михалевича за ст. 188-28 КУпАП (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції).

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

За даними поліції, він не виконав припис від 21 квітня 2023 року, а саме не усунув недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі міста. Мова йде про непрацюючий тривалий час світлофор на перехресті вулиць Варшавська та Шевченка, який запрацював кілька тижнів тому.

В судовому засіданні Ігор Михалевич, пояснив, що вихід з ладу роботи світлофора зумовлений тривалим вимкненням електроенергії. КП «Добробут» вживав заходів для відновлення його роботи. Під час огляду були виявлені несправності, які вимагали заміни дороговартісних деталей і виконання відповідних робіт. «Добробут» не є розпорядником бюджетних коштів. Процедури закупівель не відбулись, а підприємство не мало можливості і фінансування обслуговувати світлофорні об’єкти.

В даний час світлофорний об’єкт на перехресті вул. Варшавська – Шевченка – Центральна (с. Воля-Ковельська, – ред.) працює. Він власними силами придбав деталь, яка була замінена

– йдеться у судовій постанові

Суддя Ковельського міськрайонного суду Марина Грідяєва постановила звільнити директора «Добробуту» від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення і обмежилась відносно нього усним зауваженням, а провадження по справі закрила.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
  1. Дороговартісну деталь придбав власними силами, він що за свою зарплату її купив?

  2. а коли вже запустять світлофор на проблемному перехресті Я, Мудрого, Тимошенка, Фестивальна?

  3. Поліція, коли будували перехреся де ви булИ? Писати усі вміють, тільки це потрібно робити вчасно ,а не коли в штани навалили.

  4. Штучний блекаут наробив одним багато біди, а другим напхав кишені. Зараз почали кидати пробне каміння про “необхідність” відключення електроенергії споживачам. Бо не всі генератори з інверторами та акумуляторами продали втридорога. І продукти чому б людям не попсувати влітку без працюючих холодильників. Але піпл уже не той, на хаває пробне каміння. От і пісяють виключати. Тільки тарифи ризикнули підняти в угоду бойкам та юлькам.

  5. На привокзальці на переході тільки зелений горить для пішоходів а червоного не має. Юля лампочки закінчились? От пішоходи й ідуть на червоний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X