Частину заробітку виконком передає на потреби війська та міста, – Ігор Чайка

10.03.2022 08:46
Ігор Чайка

Працівники Ковельського міськвиконкому 20 відсотків своєї заробітної плати спрямують на невідкладні потреби для військових і міста.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці, зазначивши, що таке рішення він разом з колегами прийняли 9 березня.

Також мер міста запросив бюджетні установи, по кому фінансування в час війни не вдарило настільки різко й боляче, як по бізнесу, зробити так само.

Економіка – хребет, на якому тримається життєдіяльність країни. Так, у час війни важливо все: і підтримувати армію, і волонтерити.

Але й створювати оборот коштів – не менш важливо. Тобто працювати там, де ви можете це робити сьогодні! Тому, хто відчуває моральні й фізичні сили – виходьте на роботу, відкривайте знову ваші магазини, майстерні, кабінети і кав’ярні. Маєте можливість оплатити комунальні послуги – зробіть це

– закликав Ігор Чайка

Про збереження економіки в час війни турбується і держава. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль анонсував, що:

  • буде відтерміноване впровадження РРО для всіх фізосіб-підприємців;
  • від сплати ЄСВ звільнять підприємства та фізосіб-підприємців третьої групи за найманих працівників, які були призвані до лав ЗСУ та інших збройних формувань, зокрема й територіальної оборони.
  • збір сплатять за державні кошти;
  • крім того, відтермінують сплату податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити. Уряд скасує всі заходи ринкового та споживчого нагляду у всіх питаннях, крім регулювання цін та контролю за ціноутворенням.

По економіці України війна уже вдарила дуже боляче. Але й на цьому фронті маємо встояти. Без варіантів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.