Член Громадської ради при міському голові подав до суду на виконком міської ради

05.07.2022 о 16:59 · 2 хв читання
Волинський окружний адміністративний суд

Учора, 4 липня, суддя Волинського окружного адміністративного суду Юрій Сорока, вивчивши позовну заяву ковельчанина Володимира Косцьов’ята до виконавчого комітету Ковельської міської ради, відкрив провадження у даній справі.

Позивач просить суд визнати протиправною відмову у наданні достовірної, точної та повної інформації по його запиту від 19 квітня 2022 року щодо знищення дерев у Ковелі за період з 1 січня 2020 р. і по дату звернення.

Як стверджує Володимир Косцьов’ят, орган місцевого самоврядування не надав запитувану інформацію йому, як члену Громадської ради при Ковельському міському голові та очільнику експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади, тому він вирішив звернутися до суду за визнанням, на його думку, таких дій протиправними та поновленням порушених прав.

Виконавчому комітету Ковельської міської ради встановлено строк для подання відзиву на позов (позовна заява має дев’ять сторінок) – п’ятнадцять днів з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
 1. Дуже цікаво,що вирішить суд? Молодець Кирилович, народ має знати про законність дій влади.

 2. Браво! Хоч один нормальний чоловік! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
  Розженіть ту когорту! А то роблять, що ним заманеться🤬🤬🤬🤬🤬

 3. Дерева знищуються для людей, для опалення їхніх домівок. Косцьовят суне носа куди не треба, хоче вельми почесного громадянина міста залишити без надприбутків. Хто ж йому дасть це зробити?

 4. Нехай би той “вельми почесний громадянин міста” дав хоч декілька мільйонів баксів на ЗСУ. Все одно в могилу їх не забере, “домовина не міє кишень”…

  1. Тому «почесному», як і місцевій владі, до одного місця. Як захочуть, так і зроблять. Срали і сруть на всіх і все, аби собі все нагрібати і кармани набити.
   А Верес, то ваще кончана установа. Зарплатню не дають прибиральниці 2 місяці, зате бухгалтерія себе не ображає.

 5. А Верес, віджатий у Шлюєва, як належав, так і належить сину януковіча через підставних білорусів. Грошей на зарплату прибиральниці не вистачає, бо все кацапам йде на війну з Україною. Чи не так?

  1. Місцеву владу, та і взагалі владу, все це влаштовує. Білоруська фірма чи російська, аби бабки відстьогувала кому треба.
   І та, білоруська кантора, за будинки, мешканців, вулиці, все що треба, знає.
   І ще бачишно квитанції в двері суне. Контролює, хто є кого нема???
   Навіщо квитанції сунуть в двері? Тим більше в такий час.
   А потім дивуються звідки все це.
   Тут і до гадалки іти не треба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X