Голова антикорупційної групи виграв суд в Ковельської міськради

11.08.2022 11:09
Волинський окружний адміністративний суд

Волинський окружний адміністративний суд визнав протиправною відмову виконавчого комітету Ковельської міської ради у наданні інформації по запиту ковельчанина Володимира Косцьов’ята від 19 квітня 2022 року.

Головуючий у справі суддя Юрій Сорока зобов’язав виконком повторно розглянути запит та вирішив стягнути за рахунок бюджетних асигнувань виконавчого комітету на користь позивача судовий збір у розмірі 992 гривні 40 копійок.

Нагадаємо, член Громадської ради при Ковельському міському голові та очільник експертної групи з проведення антикорупційних експертиз проєктів рішень місцевих органів влади Володимир Косцьов’ят просив надати достовірну, точну та повну інформацію щодо знищення дерев у Ковелі за період з 1 січня 2020 р. і по дату звернення, тобо по 19 квітня цього року.

Про відписку заступника міського голови Віктора Жигаревича та позовну заяву (на дев’яти сторінках) «Ковель media» розповідав у попередній публікації «Член Громадської ради при міському голові подав до суду на виконком міської ради».

Суд вважає, що відповідачем фактично відмовлено позивачу у наданні запитуваної інформації, дана відмова є необґрунтованою, до того ж відповідачем порушено строк розгляду вказаного запиту на інформацію, що суперечить вимогам ч. 1 ст. 20 статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»

– йдеться у рішенні суду
Поділитися:

Коментарі

  1. Кирилович, молодець! Покажи їм ” кузькіну мать”! Попривикали відмахуватись від громадян.

  2. Відпискою більше не обійдешся! Потішишся- заплатиш.Кирилович знав, що робив, запитуючи у міської влади інформацію про законність порубки зелених насаджень у місті і про кінцевий результат цієї порубки/ хто утилізовував цю деревину і хто в результаті отримував бабло і куди йшла ця деревина/. Може ” почесний громадянин Ковеля” спалював її безкоштовно у котельнях, а з людей беруть за опалення, як за газ?. А Жигаревич хай заплатить зі свого карману судовий збір за свою відповідь , тож буде знати, як давати відписки на запити.Кирилович- треба перевірити.

    1. А хто яшу посадить за відписки? Ніхто і ніколи. І з роботи не виженуть назад до Луцька, бо його призначив міським головою сам палиця – шостий номер бєні!

  3. Якби Ковелем керував Чайка, а не Яковлєв, то можна було б ще про щось говорити. А так…

  4. Дерева йдуть безкоштовно на котельні Бойка, щоб виробляти найдорожче на Волині тепло. Куди поліз Косцьовят? Бойко в нас – індійська корова. Його не можна чіпати, що б він не чудив. Людям дозволено лише мовчки платити Бойку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.