У позові ковельчанина до мера Ковеля суддя взяв відвід

29.06.2020 о 11:50 · 2 хв читання

Ковельчанин Анатолій Якимович другий рік судиться з мером Ковеля Олегом Кіндером та виконавчим комітетом міської ради. Він просить, щоб Волинський окружний адміністративний суд визнав їхню бездіяльність протиправною та зобов’язав вчинити певні дії.

Судовою ухвалою від 6 березня 2020 року відкрито провадження за нововиявленими обставинами з перегляду рішення Волинського окружного адміністративного суду від 25 червня 2019 року в адміністративній справі № 159/1870/19.

15 червня 2020 року Анатолій Якимович подав до суду заяву про відвід головуючого у справі судді Юрія Сороки з мотивів його солідарності із суб’єктами владних повноважень, оскільки члени родини останнього займають високі посади в органах місцевого самоврядування, зокрема, теща Галина Назарчук є головою Романівської сільської ради Луцького району, а тесть Василь Назарчук – депутат Луцької районної ради. Відтак, заявник вважає, що така обставина викликає сумнів у неупередженості та об’єктивності головуючого у справі у зв’язку із чим останній підлягає відводу.

Суд зазначає, що відповідачем у справі є Ковельський міський голова Кіндер Олег Олексійович, виконавчий комітет Ковельської міської ради. В свою чергу, члени родини головуючого у справі, які перелічені заявником, не мають жодного підпорядкування та трудових відносин з Ковельським міським головою Кіндером Олегом Олексійовичем чи виконавчим комітетом Ковельської міської ради. Луцький район Волинської області та місто Ковель Волинської області, в розумінні місцевого самоврядування, є окремими та не підпорядкованими один одному та не пов’язані один з одним

– йдеться в ухвалі суду

Суддя Юрій Сорока прийшов до висновку про безпідставність та необґрунтованість обставин та мотивів, за якими ковельчанин заявив йому відвід, однак з метою уникнення будь-яких сумнівів щодо необ’єктивності чи упередженості під час перегляду рішення суду заяву про свій відвід задовольнив.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Та він з усіма судиться. Ходить з диктофоном, камерами по різних державних організаціях. Що ж поробиш якщо людина надто обмежена, немає свого цікавого життя, хоббі, друзів та родини. То все що залишається це займатися такою дурнею. Таких навіть шкода 🤷🏼‍♀️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X