«Це був самозахист»: ковельчанина судять за вбивство співмешканця своєї матері

06.06.2024 о 17:00 · 2 хв читання

Зарізав співмешканця матері та був засуджений до 11 років позбавлення волі. Такий вирок винесли жителю Ковеля, який влітку 2018-го вчинив тяжкий злочин. Чоловіка визнали винним в інкримінованому та засудили до позбавлення волі. Сам обвинувачений провину не визнає та запевняє, що все скоєне – звичайна самооборона. Тож подався до апеляції.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

За матеріалами справи, влітку 2018 року обвинувачений, мешканець Ковеля, приїхав до своєї матері по необхідні йому речі. Проте у квартиру потрапити йому так і не вдалося. До дверей підійшов невідомий чоловік, почавши нецензурно ображати та проганяти його.

Зрозумівши, що зайти не вдасться, обвинувачений пішов. Вранці наступного дня історія повторилася, тож чоловік викликав поліцію. Правоохоронці допомогли обвинуваченому потрапити до помешкання та взяти необхідні документи.

Не знайшовши їх, чоловік попросив матір, щоб та знайшла й зателефонувала йому. Побачивши пізніше пропущений від неї, головний фігурант справи піднявся назад у квартиру. Зустріли його вона та її співмешканець, запросили до столу та запропонували випити чарку за примирення. Той відмовився та почув у свій бік обвинувачення в неповазі. Після чого й почався конфлікт обвинуваченого зі співмешканцем.

Як зазначив сам обвинувачений, побачивши в руках чоловіка ніж, схопився за нього та намагався забрати. У результаті ніж опинився в грудній клітці нападника.

У суді першої інстанції чоловіка визнали винним та засудили до 11 років ув’язнення. Зрештою, чоловік із таким рішенням не погодився та запевняв, що це був самозахист. Тож справа потрапила до апеляції.

Це був самозахист. Я мусив захищатися, бо інакше не вижив би. Не хотів, щоб таке трапилося. Але не можу пояснити його дії. Можу пояснити тільки свої – це ніщо інакше, як самозахист

– пояснив ситуацію обвинувачений

Захисник у справі наполягав вирок суду першої інстанції скасувати, адже для того є вагомі причини. Мовляв, допитані свідки не були особисто присутніми при вчиненні злочину. Та й висновки експертиз говорять, що сам обвинувачений також був поранений після конфлікту.

Натомість прокурорка наполягала, щоб скасувати вирок першої інстанції з оголошенням нового, де термін покарання буде більшим.

Заслухавши обидві сторони, колегія суддів скасувала вирок. Справу знову розглядатимуть у суді першої інстанції.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Цей водій є коллегою по волонтерству депутата міськради Руслана Александрука. Так само як і депутат їхав виконувати важливі для суспільства справи. Охренівшиє поліцаї знову зірвали державну справу. Та в кінці кінців заберіть вже цю поліцію з вулиць міста. Скільки ж можна вже кошмарити.

  2. Свідок Подій, що відбуваються в Ковелі. пише:

    Це не поліція, а приватна америнська охорона, що видає себе за ніє. В місті Ковнлі згідно ЕДР не має ГУНП у місті Ковелі від слова Взагалі. Тому, я б на Вашому місті – це ганіме ОПГ без службових посвідчень не називав би поліцією – це згідно міжнародного права лишень пірати…

    1. Недоблогер, поясни за посвідчення.
      Код едр є і у СБУ і в прокуратури, то виходить, що це тоже незаконно? Отакі ідіоти як ти надивляться ютуба і ходят як паморкі, за 1000км люди гинуть, війна повним ходом, а тут як мирне життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X