День міста Ковеля депутат пропонує перенести на грудень

24.12.2020 17:33

Сьогодні на другій сесії Ковельської міської ради депутат Андрій Миронюк від «Слуги народу» вніс пропозицію щодо перенесення святкування Дня міста Ковеля: з першої неділі липня на 24 грудня.

За його словами, 24 грудня 1518 року увійшло в нашу історію як одне з найважливіших подій – Ковелю було надане Магдебурзьке право. 502 роки тому польський король Сигізмунд І своєю грамотою дозволив князю Василю Сангушку утворити з села Ковле місто. 

Також варто відзначити, що це є перша писемна згадка про наше місто. Тому я маю тверде переконання, що День міста потрібно святкувати саме 24 грудня

– сказав Андрій Миронюк

Головуюча на сесії секретар міської ради Оксана Багнова («За майбутнє») відповіла, що депутатський корпус буде розглядати цю та інші пропозиції.

Бо я знаю, що є в Інтернеті пропозиція на вересень також – на День залізничника четвертого (це свято відзначають 4 листопада, – ред.). Вже зібрали 120 чи скільки підписів. Вона є в секретаріаті. Тобто, по Дню міста є багато запитань. Будемо вирішувати з вами разом. У нас є на це ще трохи часу

– заявила Оксана Багнова
Поділитися:

Коментарі

 1. А до чого тут день залізничника? У Ковелі тільки вони й живуть??? Абсолютне безглуздя. Ну а грудень… Вам символізм важливіший, яи саме свято? Думаю, грудень зіпсує свято максимально. Не буде вам ні шашликів, ні ресторанчиків на відкритому повітрі, може й концертів. Хто в зиму чи пізню осінь буде шось робити???

 2. Ти сука, Андрій Миронюк, такий самий баран як і твій препіздент. Не ви це маєте вирішувати, а люди мають вирішувати, спитайте людей коли вони хочуть святкувати зимою в мороз, осінью в слякоть чи гарно літом коли тепло. Підтримую попереднього коментатора. Вже день залізничника перенесли, з тих пір ніхто його не святкує, те саме буде і з днем міста, йолопи!

 3. Голос разума ковельчанам не дано от рождения услышать!)) Живут не совсем здоровыми своими мозгами не зная мировой практики, ни культуры цивилизованных стран. Попробуйте жить по-уму! Может жизнь удастся! Есть конкретная дата основания города , так нет давайте праздновать как решат безграмотные перцы.)))

 4. Малий гівнюк вирішив за людей все! Чи всі мізки в косічку пішли? Піст у грудні! Нехай запитає людей, як гарно влітку святкували день міста, парк, заходи і все інше! Хоче у грудні, хай сам сидить вдома біля холодної батареї і зігрівається чайком. Понабирали депутатів безмозглих!

 5. Ну що зробиш от такі тільки і лізуть в депутати – хітрожопі недоумки. Зараз це саме головне для людей – міняти дати, перейменовувати щось, ну на що воно ще здібне??

 6. місто ковель уперше було згадано в 1307 році. А той недоумкуватий депутати спочатку поцікавився б. ЧМО болотне

 7. Пропоную за таку тупість Мирона малого, збрити косічку нахер, щоб засвоїв урок тупості…

 8. Андрію,тримайся!Ще треба сто років працювати над освітою та свідомістю багатьох ковельчан!як би ти запропонував на день міста цистерну горілки та дві цистерни пива виставляти за рахунок бюджету міста,тебе б більшість підтримала,на жаль по іншому не вміють святкувати,філософія кріпаків…

 9. Нажаль це помилкова дата. Тому Статус міста в
  1518 отримали.
  Ще депутатське молоко не обсохло, а вони вже перли видають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.