День «Великой Беды»
На мою думку, немає ніякої «великої перемоги» – є лише велика біда, яка розпочалася не в 1939, 1941 чи 1945, а ще в 1917 році.
Більшовики і нацисти – це як причина і наслідок. Нацизм – абсолютно природна реакція на появу такого явища, як більшовизм. Коли майже увесь простір колишньої Російської Імперії був отравлений червоною чумою.
Знищення еліти, Червоний терор, Філософский пароплав, голод 1920-х, ГУЛАГ, Голодомор, «Розстріляне відродження», інші репресії кінця 1930-х, необрунтовані втрати за радянсько-фінську війну. І безліч інших подій після Другої світової війни.
Хоча, звичайно, найпопулярнішою вважається кампанія 1939-1945-х років.
Давайте пригадаємо, з чого розпочалася ця війна? А розпочалася вона із розподілу Польщі між СРСР та Третім Рейхом. Після чого був проведений спільний парад у Бресті. Ми не в числі «жертв» на котрих напали, ми одні із катів.
«Великая победа» – це розстріл усіх в‘язнів перед здачею міста.
«Великая победа» – це «заградотряды».
«Великая побела» – це коли кожен солдат і офіцер за потрапляння у полон вважався «предателем родины».
«Великая победа» – це стравлювання між собою поляків і українців.
«Великая победа» – це «бабы еще нарожают».
«Великая победа» – це неаргументоване втоплення особистої армії в крові, для того щоб першими увійти до Берліну.
«Великая победа» – це занизити кількість втрати аж до 7 млн осіб (виступ Сталіна у газеті «Правда» 1946-й рік).
На сьогоднішній день ця цифра становить більше 40 млн.
«Великая победа» – як додатковий акт проти людьської цивілізації, який розпочали ще в 1917 році.
Натомість, замість великої цивілізації і європейського напрямку ми отримали: відсутність еліти, інтелігенції, культурних досягнень, митців, вчених, філософів і тд. Ці наслідки ми можемо відчувати навіть сьогодні, особливо на пострадянському просторі.
Жодна фізична втрата не порівняється із втратою культури, менталітету. А на території Російській Імперії вона існувала і навіть була на європейському рівні.
Щиро радію тому, що Україна, як і решта цивілізованих країн, перейняла тенденцію «дня пам‘яті».
Так як у цій війні не було ні хороших, ні поганих. Солдати Вермахту та РККА виконували свої військові обов‘язки. ОУН та УПА – відстоювали ідею незалежної України. Армія Крайова відстоювала ідею незалежної Польщі.
Кожен воював за свою ідею та свої інтереси. На жаль, усе це вилилось у жахливе кровопролиття, та знищення невинного населення.
Усе це «причини та наслідки». Через диверсії партизанів, німецька сторона була вимушена діяти. НКВС займався знищення українських і польських сіл, тим самим натравлюючи УПА на армію Крайову та Крайову на УПА. СС займалися нелюдським знищенням єврейського населення і не тільки.
Усе це надзвичайно жахливі речі, які потрібно пам‘ятати і не допускати, щоб вони ставали на заваді сьогоденню. Так як у нас іноді відбувається із Волинською трагедією.
У цій війні немає чим пишатися. Гріхів зі сторони СРСР ні краплі не менше, ніж зі сторони Німеччини.
Підсумовуючи, за увесь соціалістичний досвід, починаючи із 1917 року, ми дуже сильно відстали в культурному плані… Що ж робити? Відповім словами нашої землячки Лесі Українки:
Нащо даремнії скорботи?
Назад нема нам воріття!
Берімось краще до роботи,
Змагаймось за нове життя!
Я відверто хочу, щоб увесь пострадянський простір вилікувався від «червоної зарази», відмовився від «мракобесия» і почав будувати справжню велику культуру!
Отож, давайте будемо цивілізованими і разом з усім світом, будемо промовляти: «Ніколи знову», «Never again!»
Усім Мирного неба!
Андрюша умничка!Респект и уважение!
Страшно,що зкожним роком дегенерати будуть все більше розмножуватись…
Ви про що чи про кого???
Розкажи, Андрійку, наш любий депутат міськради, це тим, рідні яких загинули в боях Другоі світовоі. Так, вони не були винні у своіх стражданнях, але пам”ять про них священна, і в першу чергу вам, молодим , ,треба ііі берегти.
Не згідний. Не потрібно забувати і топтати в бруд День Перемоги. Він потрібний. Тільки не для того, щоб потрясти зброєю для *можем повторити*, а до того, щоб згадати всіх, хто не повернувся, хто помер від ран пізніше, хто пропав безвісти, помолитися за їхні душі, адже, нікуди правду не подінеш – черстві, безпамятні, несправедливі ми стали. А топтати пам’ять в болото, аргументуючи все тим, що ми *прозріли*, як мінімум, не справедливо.