Депутат Ковельської міської ради на три тижні поїхав за кордон

18.04.2023 о 15:11 · 1 хв читання
Павло Семенюк

Голова постійної депутатської комісії Ковельської міської ради з питань регулювання земельних відносин Павло Семенюк, який представляє Аграрну партію і керує фірмою з лісопереробки, делегований за кордон.

Про це йдеться у розпорядженні, яке підписав міський голова Ігор Чайка.

В документі зазначається, що він делегує Павла Семенюка з 16 квітня по 7 травня 2023 року для проведення зустрічі з Польським національним комітетом ЕПАЛ з метою налагодження відносин в сфері благодійності, а також організації зустрічей з іншими благодійними польськими та закордонними організаціями, які готові надати допомогу українському народу.

Після повернення з-за кордону депутат упродовж тижня має подати міському голові звіт про результати поїздки.

Також у розпорядженні вказується, що відповідна поїздка не потребуватиме відшкодування витрат та одержання інших компенсацій за рахунок коштів місцевого бюджету.

Польський національний комітет ЕПАЛ входиться до складу Європейської асоціації виробників піддонів (EPAL), яка заснована в 1991 році та об’єднує понад 1550 ліцензованих виробників та ремонтників EPAL у понад 35 країнах.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (16)
 1. А що тут не зрозуміло? Чувак нищить наш ліс, а поляки цим користуються

 2. Поїхав удосконалювати свій бізнес,а чому не Місюра або Андросюк ,хто головний злодий лісу?

 3. Чо домахались? Грошей з бюджету не бере їде бізнес налогоджувати. Краще Гупика спитайте як то він машини ганяє ще й зарплату с преміями отримує.

  1. Який бізнес))
   Там же написано «делегований»)))))))
   Може і на Мальдіви рване))))

 4. Вибачте..можливо це Семенюк,,який побудував в Токутi на еврейському кладовищi пилораму..а декiлька мiсяцiв тому..прикупив будинок культури на еврейському кладовищ i в Ковелi..по вул.Володимирськiй..якщо це iнша людина..вибачаюсь..

 5. Чого ви такі жабодави, хто вам заважає працювати тільки замість роботи обсуждаєте всіх і знаєте краще всіх кому що робити потрібно і як, краще займіться чимось корисним

 6. І що він напише у звіті? В яких ресторанах бухав, скількох бабів відматросив?

 7. Я з багатьма коментарями згідний. Тільки нерозумію що це змінить. Людина таким способом як ньому здається отримав успіх. А з другої сторони він не безсмертний, і діти його просруть цей його успіх він невкладає в в етичний і розумовий розвиток дітей. А також дивлячись на те що скільки він надає робочих місць зараз людям вашко. У мене там багато знайомих працює, багато цікавого кажуть. Він в системі (всі органи співпрацюють за для власної вигоди).
  Ми самі дозволяємо і помагає о таким особам.з цим треба щось робити, але тоді коли ми гордо будем і впевнено казати таким людям в лице і привселюдно в їхній неправоті і шукати правди. А поки ви пишете під анонімами ми не чим не кращі. Хай Господь береже нашу неньку Україну. Це невдячні люди. Закінчиться війна ми все змінемо, потерпімо ще трохи. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪✈️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X