Через фірму ковельського депутата виробникам європіддонів можуть анульовувати ліцензії

08.09.2023 о 10:49 · 3 хв читання
Павло Семенюк / Фото: Ковельська міськрада

Європейська асоціація виробників дерев’яних піддонів (EPAL) повідомила про своє рішення, що за порушення заборони використання незаконно вирубаної деревини суворо каратиме.

Це означає, що навіть перші порушення призведуть до анулювання ліцензії.

Про це йдеться у листі, який розіслано ліцензіатам EPAL в Україні, – пишуть «Факти».

Ми, на жаль, неодноразово отримували інформацію від третіх сторін про те, що для виробництва європіддонів EPAL в Україні використовується незаконно вирубана деревина. З одного боку, підозра ґрунтується на розбіжності між цінами пропонованих піддонів EPAL і цінами на деревину на офіційних торгах в Україні. З іншого, на диспропорцію між обсягом закупівлі офіційно та легально вирубаної деревини та загальним обсягом реалізації лісоматеріалів та виробів з деревини, про що нам було вказано в окремому конкретному випадку

– зазначає генеральний директор EPAL Бернд Дорре

Швидше за все, йдеться про журналістське розслідування щодо виготовлення європіддонів EPAL із незаконної деревини на виробничо-комерційному приватному підприємстві «Агропромтехцентр», директором та власником якого є Павло Семенюк, депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова земельної комісії міськради.

Наразі EPAL все ще розслідує цю справу. У майбутньому EPAL проводитиме незалежні розслідування пропонованих цін, а також обсягів закупівлі та продажу. Якщо виявлять диспропорцію, це буде оцінено EPAL як підозра у використанні незаконної деревини. У цих випадках EPAL вимагатиме надати документи щодо обсягів закупівлі. EPAL також співпрацюватиме з державними органами лісового господарства України у з’ясуванні підозрілих випадків

– наголошує Дорре

Він також звертає увагу, що законно заготовлена деревина повинна використовуватися не тільки для європіддонів EPAL, а й для всіх виробів з деревини, які реалізує ліцензіат, включно з проданими лісоматеріалами.

Недостатньо підтвердити купівлю легально заготовленої деревини лише для кількості вироблених європіддонів EPAL. Це необхідно зробити для всієї проданої лісопродукції, зокрема й для реалізованих лісоматеріалів

– наголошують в EPA

Слід зазначити, що Європейська асоціація виробників піддонів відповідає за організацію пулу обміну європіддонів EPAL у всьому світі та постійно стежить за репутацією тих, кому надає ліцензії. Забезпечення рівних умов для всіх ліцензіатів EPAL є одним із ключових завдань EPAL.

Якщо рівні умови порушуються використанням незаконно заготовленої деревини, ліцензіат повинен очікувати анулювання ліцензії

– наголосив у листі Бернд Дорре

Нагадаємо, протягом 2023 року депутат Павло Семенюк виїздив з України двічі, при цьому перетинав державний кордон, маючи на руках розпорядження Ковельського міського голови Ігоря Чайки про «поїздку депутата», а не службове відрядження, як того вимагає чинне законодавство. Зокрема, їздив до Польщі на зустріч саме із представниками EPAL.

Зауважимо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року №69 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», під час воєнного стану депутати місцевих рад мають право перетинати державний кордон на підставі відповідних рішень про службові відрядження. Однак у розпорядженнях мера Ковеля про поїздки депутата не йдеться про службове відрядження.

Вочевидь, депутатство і головування земельною комісією міської ради принесло обранцю громади неабиякі «дивіденди»: тут і придбані земельні ділянки, і Палац культури імені Тараса Шевченка, який через торгівлю перетворили в так званий «Палац трусів і піжам».

Публікація за темою: Депутат Ковельської міськради програв суд єврейській громаді

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (12)
  1. А чому не пишуть,що ця..нелюдина..робить пiддони нa. кладовищi.еврейському. що продажа будинку культури була пiд час вiйни..що заборонено..Депутат..депутат..душi людськi тобi не сняться.

    1. Ахахах,а ти що там побудували колгосп, ще за часів союзу всім вже понулю,і те що він будувався на колгоспі а не на цвинтарі,теж всі забили,людина із праху прийшла,і в прах повернулась, душа людини точно так само як тіло неперебуває в землі,тому тут ніякого знущання немає,це всьоголиш пусті слова для роздування конфліктів, а нарахунок продажів, то перед тим як писати щось, потрібно знати : що? Як? Де? І коли? продається, чомусь за інші ситуації де влада приймає максимально тупі рішення ніхто нечіпляється,навіть те що цей палац чомусь став продаватись не Семенюк вирішив, але крайній завжди той хто на фото чи у заголовку!
      Навіщо бути стадом, один бекнув, всі інші замичали👍🏻👍🏻👍🏻
      Продовжуємо далі бути всі тупими козлами і козами і розповсюджувати свої тупі догадки, і чутки!

  2. у нас любий депутат крадій. З Назвіть хоч одного у кого “ці ручки нічого не брали”.

    1. На весь депутатський корпус ковеля один Черняков!!!! Ото да. А я то думаю, чого ми так живем прекрасно.

  3. Пізно всі схопились. В дупі він НАС всіх мав. Він вже накрав що правнукам хватить. Павло Семенюк —- це ШТУНДА К І Н Ч Е Н А.

  4. Депутат, земельна комісія, мабуть ,да не мабуть простотак, для дебілів,
    грабують , наживаються, і ложили на вас з нами…
    Хлопаємо в ручки, за владу, який Чайка молодець. Ніби він не причому.

  5. Чмо болотне – цей Семенюк. Весь такий віруючий, а сам краде і каже, що “Бог дав”. Хай би згнив в тюрмі вже. Всім Ковельом бажаємо тобі жахливої смерті

  6. Семенюк є головою земельної комісії, а сам баран 🐏 з баранів, доречі якого привів Смітюх мабуть теж такий самий якщо формує таку команду баранів🙃

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X