Депутат Ковельської міськради стрибнув з літака

06.08.2020 15:31

Депутат Ковельської міської ради від політичної партії «Сила людей» Олександр Артишук здійснив стрибок з парашутом.

Про свій мужній крок обранець громади повідомив у Фейсбуці, додавши відео стрибка з висоти 3 000 метрів, 45 секунд вільного падіння в парі з професійним інструктором, який управляє, керує парашутом, контролює висоту і виконує розкриття парашута на чітко заданій висоті.

Дійство відбувалося у неділю, 2 серпня, на аеродромі «Цунів» Львівського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що неподалік Львова.

Мій перший стрибок

– написав Олександр Артишук

І подякував, очевидно, своєму інструктору.

Тандем-стрибок – це парашутний стрибок пасажира з досвідченим інструктором є найбезпечнішим способом виконання першого стрибка. Приземлення відбувається м’яко і на ноги інструктора.

Як стверджують організатори, під час такого виду стрибків від власника сертифікату не потрібно будь-яких навичок та знань. Також не потрібно стандартних довгих інструктажів. Все зробить інструктор, взявши на себе дії і залишить щасливчику тільки емоції та враження.

Стрибок складається з двох частин. Перша – вільне падіння – триває близько 40 секунд. Швидкість падіння 200 км/год. Друга частина – політ під куполом парашута. Триває 5 – 7 хвилин. Інструктор, керуючи куполом парашута, покаже мальовничі околиці.

Цей вид розваги – не з дешевих. Ціни на стрибок з парашутом коливаються в залежності від різних чинників – від 1250 до 4600 гривень (в тандемі), де у вартість сертифікату також сходить фото на відеозвіт та відео вільного падіння.

Олександр Артишук, якого у квітні цього року суд оштрафував на 10 200 гривень та позбавив прав водія терміном на один рік за керуванням автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, є директором відразу двох приватних підприємств – ПП «Волиньпожсервіс» та ТОВ «Саша-К» ЛТД (за сумісництвом). Згідно декларації про доходи, він отримав у 2019 році тільки одного доходу від зайняття підприємницькою діяльністю 767 288 гривень (в середньому в місяць – 63 940 грн.), не кажучи про інші виплати.

Втім, міський голова Олег Кіндер підписав розпорядженням № 144-р від 3 липня 2020 року про надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, серед них – 18 100 гривень отримав батько депутата – ковельчанин Олександр Адамович Артишук, якому аналогічним розпорядженням № 148-р від 14 липня 2020 року було надано ще одну матеріальну допомогу – в сумі 1 000 гривень.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *