Ковельського депутата через алкоголь позбавили водійських прав

30.04.2020 о 12:58 · 2 хв читання
Олександр Артишук

За керування автомобілем у нетверезому стані судили депутата Ковельської міської ради.

У Ковельському міськрайонному суді розглянули справу відносно депутата міської ради Олександра Артишука, колишнього представника ВО «Батьківщина», а нині – політичної партії «Сила людей».

За даними відділу поліції, 21 березня 2020 року о 23-й годині 20 хвилин в Ковелі на вулиці Чубинського він керував автомобілем «Шевроле Авео» в стані алкогольного сп’яніння, що підтвердилося згодом в Ковельському МТМО під час медичного огляду у встановленому законом порядку.

В судовому засіданні Олександр Артишук назвався директором «Проєктсервісу», хоча на офіційному сайті міської ради вказує себе директором приватного підприємства «Волиньпожсервіс» та директором за сумісництвом в ТОВ «Саша-К».

Свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення обранець громади визнав повністю.

Ковельський міськрайонний суд постановив визнати Олександра Артишука винним у вчиненні правопорушення, яке передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 тисяч 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік, а також стягнути на користь держави судовий збір в сумі 420 грн. 40 коп.

Олександр Артишук не вперше притягується судом до відповідальності. У 2017 році його, як директора ТОВ «Саша-К», було оштрафовано на 510 гривень за порушення вимог законодавства про працю, у 2018 році – за порушення податкового законодавства (штраф – 85 гривень) та декларування недостовірної інформації (звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям), у 2019 році – за порушення податкового законодавства отримав 85 гривень штрафу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X