Депутати районної ради прийняли рішення щодо Шкуратівського родовища

11.06.2022 10:04

Учора, 10 червня, у Ковелі в Публічній бібліотеці відбулася тринадцята сесія Ковельської районної ради, яку провів голови В’ячеслав Шворак. Із 42 районних обранців прибули та зареєструвалися 29 депутатів.

На початку роботи народні обранці вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять свого колеги депутата Духницького Сергія Анатолійовича та керівницю закладу, в якому відбуваються сесійні засідання Божик Галину Михайлівну, життя яких раптово обірвалося, та тих, хто віддав своє життя за волю Українського народу у боротьбі з російським агресором, – повідомляє районна рада.

Також голова райради В’ячеслав Шворак наголосив, що 6 червня в Україні відзначався День журналіста.

На сьогодні представники ЗМІ також воюють на фронті: багато з них фізично перебуває у лавах Збройних Сил України та в лавах бійців інформаційного фронту. Одним із таких справжніх бійців є Микола Вельма – головний редактор газети «Вісті Ковельщини». На шпальтах міськрайонки Микола Григорович разом з творчим колективом розміщує правдиву інформацію про події на фронті, у світі та в наших громадах. Тому сьогодні в особі Миколи Григоровича Вельми вітаємо всіх журналістів з їхнім професійним днем та зичимо аби зовсім скоро всі ЗМІ заполонила звістка про перемогу над агресором

– сказав В’ячеслав Шворак

Миколі Вельмі вручили подяку начальника Ковельської районної військової адміністрації та голови районної ради.

В’ячеслав Шворак, Ольга Черен та Микола Вельма

В’ячеслав Шворак та начальник Ковельської РВА Ольга Черен відзначили подяками представників «Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог», які надають волонтерську допомогу нашим співвітчизникам, котрі через цю війну та злочинні дії російського агресора опинилися в складних життєвих обставинах. Подяки мають: Оксана Артемук, Михайло Півень, Дмитро Ольшевський, Ельвіна Марініч, Анна Півень, Лариса Вавринюк.

В ході роботи сесії депутами були ухвалені рішення з таких питань, а саме: 

  • Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування піску Шкуратівського родовища;
  • Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с. Дроздні Колодяжненської сільської ради; 
  • Про затвердження розпорядження голови районної ради від 05.04.2022 року № 16 «Про завершення приватизації об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ Ковельського району».

ТОВ «Ковельський піщаний кар’єр» зареєстроване у селі Поворськ Ковельського району, директором є Володимир Гущук, статутний капітал становить 100 000 гривень. Згідно даних сервісу Опендатабот, товариство має в оренді 7 земельних ділянок.

Також депутатами були ухвалені два звернення до вищих органів влади, а саме: 

  • «Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо повернення у державну власність енергетичних підприємств»;
  • «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, начальника Волинської обласної військової адміністрації та вірян Української православної церкви московського патріархату, щодо заборони діяльності УПЦ (МП) в Україні».

Публікація за темою: Ковельська районна рада прийняла «церковне» звернення лише з другої спроби

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської районної ради та їх завантажити.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *