Дірява зупинка: мерія Ковеля не знайшла порозуміння з підприємцем

09.10.2021 15:12
Фото: Sasha Oksenchuk

Ковельський міський голова Ігор Чайка прокоментував ситуацію зі знищеною покрівлею навісу над зупинкою, розміщеною на бульварі Лесі Українки.

За його словами, ця зупинка, на жаль, не в комунальній власності. І міська влада не має права ремонтувати її за кошти бюджету. Інакше зразу буде мати звинувачення в нецільовому використанні коштів.

Власником є підприємець з Ковеля Іван Мазур.

Ми не раз зверталися до нього стосовно ремонту покрівлі. Не знайшли порозуміння

– зазначає Ігор Чайка

Мер каже, що договір із цим підприємцем – до кінця поточного року, і влада розглядає варіант не продовжувати його.

Можемо поставити на маленькому п’ятачку на комунальній землі поряд невеличку тимчасову зупинкову конструкцію – до початку реконструкції Привокзальної площі.

Виду не врятує. Але захистить від снігу і дощу

– пише Ігор Чайка

Один з дописувачів у Фейсбуці повідомив, що у справі з перекриттям даху є «підводні течії». Мовляв, підприємець Мазур ще три роки тому мав побудувати нову, красиву зупинку, але чомусь мерія не дає згоди.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Не розумію з якого яху автобусна зупинка перебуває в приватній власності і чому ті ідараси, що дозволили приватизувати автобусну зупинку не в тюрязі? Я хочу знати імена тих п…д..ів, що дали дозвіл на таке.

  2. це кіндер і товстига. всі корупційні оборудки були за їх правліня. земля розпродана, комунальне господарство знищене, місто має вигляд як хмросима після бомбардування американцями. а лсь чому вони не в тюрмі а процвітають і далі, це вже питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.