Для чого керівники Ковельського району їздили до Києва

20.07.2022 17:22

18 липня голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак у складі волинської делегації зустрівся у Києві з міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем.

Про це сьогодні, 20 липня, повідомляє районна рада.

Діалог з представником центрального органу виконавчої влади відбувся з ініціативи начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен, за сприяння народного депутата України Вячеслава Рубльова та за участі Шацького селищного голови Сергія Карпука.

Під час зустрічі посадовці обговорили питання продовження реалізації на території Шацької громади міжнародного проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».

Всі роботи на сьогодні виконані на 98%, очисні споруди побудовані, мережі прокладені, обладнання встановлене, і сам проєкт перебуває на завершальному етапі. З причини вторгнення російських військ в Україну наприкінці лютого проєкт було призупинено.

Сьогодні є рішення центральних органів виконавчої влади про те, що реалізація проєктів, які, в основному, фінансуються за донорські кошти, має бути продовжена.

Учасники зустрічі в Києві обговорили механізм реалізації проєкту в умовах воєнного часу, також волинська делегація заручилася підтримкою керівництва двох інших міністерств: захисту довкілля та природних ресурсів України; розвитку громад та територій України.

До речі, учора, 19 липня, депутати Ковельської районної ради ради зібралися на позачергову сесію, на якій в онлайн режимі схвалили звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, обраних від Волинської області, щодо підтримки фінансування з Державного бюджету Проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Це абсурд, Шворак, який з братами нещадно ріже і краде ліс і екологія… яким треба бути конченим, моральним уродом… але всім пох… він і далі це буде робити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.