Що прийняли на позачерговій сесії Ковельської районної ради

19.07.2022 21:42

Сьогодні, 19 липня, в режимі онлайн відбулося засідання позачергової чотирнадцятої сесії Ковельської районної ради.

У сесійному засіданні під головуванням очільника ради В’ячеслава Шворака взяли участь 23 депутати із 42-х. Також під час трансляції сесії була присутня начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, – повідомляє районна рада.

На початку роботи народні обранці хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за волю українського народу у боротьбі з російським агресором. Також обрали лічильну, редакційну комісії та ухвалили регламент роботи сесійного засідання.

До порядку денного було внесено питання: «Звернення депутатів Ковельської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України, обраних від Волинської області, щодо підтримки фінансування з Державного бюджету Проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».

Це Звернення після обговорення та внесення до нього редакційних правок було підтримано всіма депутатами, що взяли участь у цьому сесійному засіданні.

Фото Ковельської районної ради

Поділитися:

Коментарі

  1. З державного бюджету дайте гроші на нажники на світязьких дачах. Саме зараз.

    1. А на що ж витрачаються кошти, які платять усі, хто їде відпочивати на Шацькі озера? Хіба це не на покращення екології?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *