До свого самогубства ковельчанин був обвинуваченим

28.08.2021 13:34

Ковельський міськрайонний суд закрив кримінальне провадження відносно 32-річного чоловіка, який 23 липня цього року близько 21:30 скоїв самогубство у Ковелі на вулиці Сагайдачного.

Нагадаємо, ковельчанин потрапив на дах багатоповерхівки і звідти стрибнув вниз, впавши на будівлю міськрайонного центру зайнятості.

Як виявилося, відносно нього з 17 вересня 2020 року у провадженні Ковельського міськрайсуду перебувало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Відомо, що чоловік був розлучений, працював підсобним робітником на приватному підприємстві «Крупинка», раніше не притягався до кримінальної відповідальності.

Потерпілою є жінка, яка працювала, згідно матеріалів справи, офіціантом-стажером у нічному клубі «Кіно», що у Ковелі на вулиці Театральній. На цій же вулиці проживав обвинувачений.

26 березня 2021 року Ковельський міськрайонний суд прийняв ухвалу, якою оштрафував потерпілу на 569 гривень 77 копійок за не прибуття у судове засідання без повідомлення суду причин неявки. Копію даної ухвали для виконання надіслали Турійському районному відділу державної виконавчої служби міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

25 травня суд ухвалив застосувати привід через поліцію у судове засідання на 11 год. 30 хв. 12 липня обвинуваченого.

Чи відбулося 12 липня судове засідання – невідомо. Втім, невдовзі суд отримав копію свідоцтва про смерть, виданого 26 липня.

У зв’язку зі смертю обвинуваченого головуюча по справі суддя Ірина Логвинюк кримінальне провадження закрила.

Поділитися:

Коментарі

  1. Я не розумію навіщо взагалі писати на цю тему якщо “Чи відбулося 12 липня судове засідання – невідомо.” Виясніть і тоді тільки пишіть і давайте свої висновки !

    1. У статті вас заціпило тільки одне речення і навіть не все, а тільки слово “невідомо”? Журналісти подали факти, які їм стали відомі, і написали про те, що їм не відомо. Ніяких “висновків”, про які ви патякаєте, ніхто не робив і, напевно, не збирався робити. Не вигадуйте того, чого нема у статті !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.