Дитячий базовий гардероб для зимової пори: які речі слід купити

23.02.2024 о 10:16 · 4 хв читання

Вибір речей для дитини на зиму – процес клопіткий. Перед батьками постає нелегка задача підібрати повний комплект речей, які убережуть від холоду. Причому, варто враховувати і те, що у дітей підвищена чутливість до морозу і є характерні відмінності в терморегуляції. Через це нерідко виникають ситуації, коли батьки накупили багато зайвих речей, які дитина одягла всього пару разів або й жодного. Це досить нерозумні витрати коштів, яким можна легко запобігти, якщо продумати базовий гардероб для малюка на зиму. Нижче розповімо, що в ньому має бути обов’язково та як вибирати такі речі.

Топ-5 речей для базового зимового гардероба дитини

Взимку перед батьками постає питання, як одягти маля так, щоб йому було тепло і зручно. Причому треба враховувати і різницю температур на вулиці та в приміщенні і відповідно до цього факторі підбирати дитячий одяг. Загалом, якщо говорити про найбільш необхідні речі для холодної пори року:

  1. Лонгсліви.
  2. Светри.
  3. Штани.
  4. Колготи.

Весь цей дитячий одяг можна купити десь в магазині чи замовити в інтернеті, великий вибір товарів, в тому числі і від зарубіжних брендів є на платформі Shafа. А щоб легше було вибирати, розповімо, які характеристик слід враховувати.

Яким має бути лонгіслів

Так називають футболки з довгим рукавом. Зазвичай вони виготовлені з бавовняної тканини, але бувають також із синтетики. Вибирати краще речі з натурального матеріалу. Він добре відводить вологу та не перешкоджає циркуляції повітря. До того ж, бавовняні тканини м’якенькі та приємні на дотик, не викликають алергії, прості в догляді.

Носять лонгсліви замість футболок, піддіваючи дітям під светри чи платтячка. Велика перевага таких моделей в довгих рукавах. Вони краще захищають від холоду, до того ж, не дають шкірі контактувати з светром, через що можна запобігти свербінню та подразненню.

Які светри слід вибирати дітям

Без цієї речі неможливо уявити базовий зимовий гардероб. Светрів має бути кілька. Один, як мінімум, з високим горлом. Такі моделі добре захищають від холоду. Особливо слід купити светри під горло малюкам, які не люблять носити шарф.

Також слід мати модель і без високої горловини. Вони зручніші тим, що в приміщенні в них може бути не так жарко. Зручними є і моделі з блискавкою спереду. В приміщенні можна просто їх розстібнути, щоб відрегулювати терморегуляцію дитині. Так їй буде тепло, але вона не упріє.

Ще не завадить в гардеробі худі – спортивний светр з капюшоном. Він може бути на флісі або без. Зручні, м’які і практичні – вони є оптимальним варіантом на кожен день в дитсадок. Такі моделі сподобаються і діткам, які вже проявляють власну думку при виборі одягу для себе, бо вони сучасні і модні, є практично у кожного.

Вибираємо штани

Вони повинні бути в базовому зимовому гардеробі, як хлопчиків, так і дівчаток. Штани можна обирати різних фасонів: спортивні, джинси чи у вигляді трикотажних лосинів (для дівчаток). Краще за все віддавати перевагу моделям з трикотажу і на гумці, без застібки. Вони м’які, комфортні, не перешкоджають рухам. До того ж, штани для малюків можна легко зняти чи одягнути без сторонньої допомоги, що досить зручно, оскільки спрощує мамам процес збору дитини на прогулянку чи в дитсадок.

Купувати варто відразу кілька моделей: з утепленням (начіс, фліс чи хутро) і без. В такому випадку можна підбирати підходящий варіант в залежності від погоди чи умов (приміщення, чи прогулянка на вулиці).

Скільки потрібно колгот

Цей предмет гардероба теж потрібен і хлопчикам, і дівчаткам. Колготи можна одягати не лише під спідничку чи сукню. Вони також згодяться, щоб в холодну погоду піддівати під штани чи зимовий комбінезон. Велика перевага такого рішення в практичності.

По-перше, зручно передягати дитину в дитсадочку. Достатньо зняти теплі речі й надіти спідничку, тоненькі штани чи шорти для перебування в групі. По-друге, колготи забезпечують додаткове утеплення, надійно захищають поперек та пахову область від переохолодження.

Колгот краще купувати відразу кілька пар. В ідеалі – на кожен день тижня, а для дітей молодшого віку можна і більше.

Загалом, як бачимо, базовий зимовий гардероб для дитини сформувати не важко. Головне оцінити, які речі дійсно потрібні та не набирати зайвого.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X