Фольклорний гурт «Намисто» представляв Ковель і Волинь на Всеукраїнському фестивалі

Фольклорний гурт «Намисто» представляв Ковель і Волинь на ІІІ Всеукраїнському фестивалі «Жива культура – живий світ» у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Пирогові.
Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.
Ковельчанки порадували присутніх українськими народними піснями, записаними на Поліссі. Ці автентичні мелодії – мов жива нитка, що з’єднує покоління та дозволяє відчути неперервність нашої культурної спадщини.

Окрім музичного виступу, наша громада у Музеї просто неба презентувала й кулінарні традиції краю – зокрема частувала гостей Білинськими голубцями. Страва, приготована за давніми рецептами, нікого не залишила байдужим і отримала чимало схвальних відгуків від тих, хто її продегустував.
«Жива культура – живий світ» – це різнобарвна мозаїка України, де оживають традиції, ремесла, кулінарні надбання та духовні цінності з усіх регіонів. Задум фестивалю – показати багатство нематеріальної спадщини нашої країни, дати можливість різним громадам презентувати себе й почути одне одного.

Відвідувачі мали нагоду побачити вистави, взяти участь у майстер-класах, послухати лекції про давні ремесла, історію борщу, скуштувати традиційні українські страви й поспілкуватися з носіями автентичної культури.
Приємно, що Волинь і Ковельська громада зазвучали на цьому красивому дійстві – голосами нашого неперевершеного «Намиста» та додали події смаку Білинськими голубцями.

Фото Ковельської міської ради
Більше про
Коментарі