ГОЛА ПРАВДА або думки після очищення лазнею

03.10.2020 16:19
Сергій Кошарук

Нещодавно отримав багато повідомлень від друзів, колег та просто ледь знайомих людей щодо «інформаційної бомби» на мене в мережі Інтернет.

Пропоную мої міркування про «чорний піар» як об’єктивну реальність. Отже, які причини подібних інформаційних повідомлень?

Перша і головна причина – це високий рівень підтримки тих кандидатів, які поза своїм бажанням стають героями «чорнух». Лише з цим пов’язую появу першого у нинішній виборчій кампанії «пробного каменю» на мою адресу, який нещодавно посилено розповсюджувався в соцмережах. До того ж є реальна перспектива суттєвого збільшення і посилення Вашої підтримки.

Кому і чому вигідно поширювати «чорний піар»? Є прагматичний інтерес недобросовісного оточення моїх конкурентів. Є образи, злість, заздрість, ревнощі та інші далеко несвітлі мотиви і в деяких ковельчан. Можна це не сприймати, але це теж частина людської натури.

Що з цим всім робити?

Найперше – не перейматись. Кожен, хто хоче знати правду, може поспілкуватися зі мною віч-на-віч – місто невелике, один одного знаємо. Хто зайнятий або не любить осінню погоду – є соцмережі. В приватних повідомленнях я готовий відповісти на будь-які запитання. Живим людям. З реальними акаунтами. Боти, напевно, лишаться без відповіді.

В будь-якому разі я твердо знаю – ваша підтримка вартує того, щоб я і моя сім’я спокійно перенести всі незручності виборчих перегонів. Впевнений я і у своїй команді, і у ковельчанах.

Разом переможемо!

На фото я – справжній, перед Вами, тими хто мені довіряє, хто знає мене багато років, і з ким ледь знайомі. Іншим бажаю визначатися, кому Ви вірите і кому готові довірити сьогодення та перспективу!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *