На сесії облради депутати від Ковеля критикували владу

11.02.2021 о 16:16 · 1 хв читання

Сьогодні, 11 лютого, на початку пленарного засідання четвертої сесії Волинської обласної ради голова правової постійної комісії Анатолій Вітів наголосив, що профільна комісія не підтримала проєкт рішення щодо нового складу постійних комісій.

Йдеться про перехід Івана Мирки з однієї комісії в іншу, – повідомляє обласна рада.

Депутатка Ористлава Сидорчук заявила, що це є порушенням свободи вибору депутата. Рада не підтримала цей проєкт рішення.

Не підтримала сесія і долучення Віктора Дудечка до складу бюджетної комісії.

Анатолій Вітів дорікав Іванові Мирці та Віктору Дудечку в тому, що вони проігнорували комісійне засідання, на якому розглядалися питання про перехід до комісій. Віктор Дудечко заявив, що його на цю комісію не запрошували. Він вважає, що представник опозиційної фракції повинен бути у складі бюджетної комісії.

Депутат з Ковеля Іван Смітюх критикував позицію більшості ради щодо переходу депутатів до інших постійних комісій.

А депутат-ковельчанин Сергій Кошарук говорив про те, що голова постійної комісії Анатолій Вітів перевищує свої повноваження, що відвідати засідання профільної комісії депутатам могла завадити погода.

Голова обласної ради Григорій Недопад наголосив, що апарат ради організовує роботу депутатів в комісіях дистанційно. Тож погодні умови – не завада для відвідування комісій.

Фото Волинської обласної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X