Голова ковельської «Батьківщини» Віра Федосюк закликає, щоб владу без виборів взяли військові

08.11.2023 о 09:44 · 2 хв читання

Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Ковельській міській раді Віра Федосюк, яка є заступником голови постійної комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів зробила у Фейсбуці репост сумнівного допису, явно провокаційного змісту.

Причому опублікувала вона його на сторінці Ковельської міської партійної організації «Батьківщини», де є одним з адміністраторів, очолюючи парторганізацію та працюючи директором комунального підприємства «Ковельські парки».

Військові мусять взяти владу. НІЯКИХ ВИБОРІВ! Інакше гнид не вичистити. З гнидами в серці країни ми не переможемо

– йдеться в дописі

На такий заклик відреагував інший депутат міської ради, голова фракції політичної партії «Сила і честь» Ігор Пініс.

Що це за заяви, п. Віра? Ще й під час війни… Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади – злочин проти основ національної безпеки України, найперший злочин, зазначений в Особливій частині Кримінального кодексу. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк

– написав він

Після коментаря Ігоря Пініса минула доба, однак Віра Федосюк на нього не відреагувала.

До речі, міністр оборони України Рустем Умєров, коментуючи черговий інформаційний вкид від одного з депутатів Верховної Ради, наголосив, що деякі нечистоплотні політики сьогодні намагаються розколоти українське суспільство – це нічим не краще того, що роблять російські пропагандисти.

Інформаційна війна є складовою російської агресії проти України. Не варто ставати в ній пішаками і тим більше помічниками.

Усім в країні сьогодні варто зосередитися на питаннях оборони та робити все, щоб посилити нашу державу

– зазначає міністр
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
 1. Та цю нечисть вєрку, давно вже треба гнати сраною мітлою, політиканша задрипанка, тепер Добре гребе в парках в кишені.

 2. гарненька директорка не знається в юридичному праві і ,напевно, заготовила мішок сухарів,ну дає…

 3. То воно ж заступник голови комісії з законності і правопорядку, зобов’язана знати законодавство, притягнути до відповідальності.

 4. Можливо скоро вибори,
  Ось і починають нести
  всяку х…ю.
  Бо розумного, доброго,
  корисного, зробити не
  можуть.
  А втриматись біля корита
  ох як хочеться.

 5. Пеніс, а ти давно пінився, ніс єрєсь. А тепер тобі і Стасючці грошима і посадами рило закрили і мовчите, все дуже добре?

  1. ще й як закрили. Ніхуя не робити, та й ще отримувати по 50 000 на кишеню, так можна жити і лозунги викрикувати. Оце самі перші злочинці, які під час війни поробили собі посади і грабують державу. Порахуйте, скільки будинків повинні заплатити грошей на зарплату пєнісу й стойсучки? а потім кажуть, нема за що дахи перекривати, нема за що нові труби проложити. Несуть якусь хуйню про нестачу грошей у будинка на пемонт. БАНДА є банда

  2. А ти що, за пенісом заскучала? Так тобі не сюди, тобі на панель…

 6. Частина наших обранців спочатку
  щось кричали, вимагали їм щось
  не подобалось…
  І що, влада зробила своє, використала
  ресурс і свої можливості. Кому посаду, кому землю під заправку, кому ще щось. І зараз всі питання йдуть як по маслу.
  Самі виборці винуваті. Не потрібно вірити брехунам , пристосуванцям і горлохватам.
  Думайте кого обираєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X