Готують зміни в обласному бюджеті: що стосується Ковельщини

19.11.2020 о 18:00 · 2 хв читання

Члени постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики на своєму засіданні сьогодні, 19 листопада, погодили проєкт розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», які обумовлені передачею та зменшенням обсягів субвенцій з місцевих бюджетів.

Про це інформує обласна рада.

Як повідомив директор департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк, передано кошти на співфінансування інвестиційних проєктів у рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету загальним обсягом 470 тис. грн, зокрема:

  • з Камінь-Каширського районного бюджету на співфінансування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Піщане на суму 50,0 тис. грн;
  • з бюджету Головненської об’єднаної територіальної громади на співфінансування нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності, 10 в смт. Головне Любомльського району на суму 400 тис. грн;
  • з бюджету Дубівської об’єднаної територіальної громади на співфінансування капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності, 102А в с. Облапи Ковельського району на суму 20 тис. гривень.

За рішенням Головненської об’єднаної територіальної громади, у зв’язку із ризиками не освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку у повному обсязі, зменшуються кошти співфінансування по об’єкту «Нове будівництво школи на 600 місць в смт Головне Любомльського району» на суму 632 тис. гривень. (Проєкт реалізується у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку з обсягом видатків 19 219,9 тис. гривень).

У зв’язку із введенням в експлуатацію об’єкта «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад с. Вербка Дубівської сільської ради» – реконструкція з добудовою спортивного залу, їдальні та нове будівництво котельні по вул. Ватутіна, 108 в с. Вербка Ковельського району» за рішенням Дубівської сільської ради зменшується обсяг субвенції обласному бюджету у зв’язку з економією бюджетних призначень у сумі 470 тис. гривень.

Фото Волинської обласної ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X