Громада села на Ковельщині хоче бачити старостою колишнього АТОвця

21 січня цього року відбулася чергова сесія Голобської селищної ради. Серед рішень, які прийняли депутати, завтердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости.
Про це пише у газеті «Вісті Ковельщини» мешканка села Радошин Валентина Міщук за дорученням селян.
За словами авторки, їхній староста Дмитро Ковган склав свої повноваження в зв’язку з виходом на пенсію. Згідно із прийнятим рішенням, голова громади має право внести на розгляд депутатів кандидатуру на цю посаду, якщо кандидат набрав більше 20 відсотків голосів жителів від загальної їх кількості відповідного старостинського округу.
Звичайно, люди зацікавились цим питанням і висунули на посаду старости Бояркіна Сергія Миколайовича. А щоб не бути голослівними, то зібрали підписи. А це – більше 250 громадян.
У секретаря зареєстрували звернення жителів старостинського округу і попросили врахувати думку людей. Селянам пообіцяли. Але на сесії сказали, що звернення не має юридичної сили. Потрібно, щоб біля кожного прізвища вказати серію і номер паспорта.
Навіщо? В селі кожен один одного знає. «Підставних» осіб точно не буде і за двох кандидатів голосувати не будуть.
Мені здається, що і депутатам ради і їх очільнику С. В. Гарбаруку варто прислухатися до думки людей.
С. М. Бояркін – молодий, вболіває за долю старостинського округу, брав участь у бойових діях в зоні АТО. Тепер має бажання «повоювати» ще й на мирному фронті, відстоюючи інтереси громадян.
Головуючий на сесії Б. М. Андріюк наголосив, що потрібно вибрати такого кандидата, що б співпрацював з головою громади. А як же інакше? Молодий староста буде повідомляти С. В. Гарбаруку про проблеми села, а той як більш досвідчений, мудрий старший товариш підказуватиме, радитиме, і разом прийматимуть зважені рішення
– зазначає Валентина Міщук
Люди просять зібрати збори селян для громадського обговорення. Тоді все буде прозоро і ясно. Свої проблеми мешканці сіл хочуть розв’язувати самостійно разом із людиною, яка варта їхньої довіри.
Старостою має бути професіонал та господар і не важливо, АТОвець він чи механізатор. Те що він АТОвець це не дає його ніякого привілею, бо якщо він вміє воювати, то не значить що вміє господарювати. Треба думати трохи мізгами, яка це людина, що вміє, чим займалась в житті, можливо вже щось корисного зробила для громади і т.д., а не обирати тільки за те що він АТОвець. Як показує практика с такого вибору нічого путнього не виходить.
Видно по вашому коментарю, що краще тракторист, ніж молодий перспективний хлопець.
А – ти (сам),був в АТО,чи сидів на печі,та роздумував,який ти господар, та діяч.Це щодо привілеї Атовців та їхніх здібностей.
Чи – ти – вважаєш,що (печосиди) – будуть вболівати та дбати за Громаду !???.
А з чого ви, шановний, взяли, що вибираємо Сергія лише тому, що він АТОвець? Ця людина вже не один раз проявила небайдужість та ініціативу щодо проблем села. А де були інші кандидати на цю посаду? Господарювали? Чи на печі спали? Ну хай і продовжують далі тим же й займатись.Ми вже втомились від бездіяльності колишнього старости, від його “професіоналізму” догоджати вищому начальству. Не потрібен нам знову такий “господар”.
А щодо привілеїв АТОвців, то краще помовчіть. Війна в країні ще не закінчилась. Кому так заздрісно, то вперед – на Схід, Батьківщину захищати, в очі смерті подивитись. А тоді вже рота розкривати щодо чиїхось мізків!!!