Громадський бюджет Ковеля становитиме один мільйон гривень

18.03.2021 15:06
Юрій Кондратович

Сьогодні, 18 березня, на засіданні постійної комісії Ковельської міської ради з питань планування, бюджету і фінансів начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконкому Юрій Кондратович ознайомив депутатів з Положенням про Громадський бюджет (Бюджет участі) Ковельської міської територіальної громади.

Цей документ окреслює процес взаємодії міської ради та її виконавчого органу з громадськістю, залучення жителів територіальної громади до прийняття рішень через подання ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів та жителів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Для організації, підготовки та виконання основних заходів та завдань щодо реалізації Громадського бюджету розпорядженням міського голови буде створена відповідна Робоча група.

Загальний обсяг Громадського бюджету на нинішній рік – 1 мільйон  50 тисяч гривень. Максимальна вартість одного проєкту – 150 тисяч. Він повинен бути орієнтований на вирішення певної проблематики у одній із таких сфер: безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє, комунальне господарство, енергозбереження, туризм.

Проєкти виставлятимуться на електронне громадське голосування. За його результатами будуть визначені переможці, які й отримують фінансування з міського бюджету на реалізацію проєктів.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.