Громадський бюджет: мерія прийматиме проєкти один місяць

07.04.2021 15:07

Прийом проєктів громадських ініціатив, спрямованих на розвиток Ковельської територіальної громади триватиме з 1 по 31 травня цього року.

Про це інформує Ковельська міська рада, яка своїм рішенням від 25.03.2021 р. № 7/84 затвердила Положення про Громадський бюджет територіальної громади. 

Громадський бюджет – це можливість для кожного мешканця ініціювати важливі проєкти, на які виділяють кошти з місцевої казни. 

Загальний обсяг фінансування становить 1 мільйон 50 тисяч гривень. Граничний розмір одного проєкту – 150 тис. грн. Він повинен бути орієнтований на вирішення певної проблематики у одній із таких сфер: безпека та громадський порядок, велоінфраструктура, дорожнє, комунальне господарство, енергозбереження, туризм. 

Проєкти виставлятимуться на електронне громадське голосування. За його результатами будуть визначені переможці, які й отримають фінансування з міського бюджету на реалізацію ініціатив. 

Як подати проєкт

  • Перед тим як подати проєкт на участь у Громадському бюджеті, необхідно ознайомитись з Положенням про Громадський бюджет на офіційному сайті міської ради у рубриці «Економіка» (Громадський бюджет).
  • Проєкт подається автором у електронному (https://budget.e-dem.ua) або паперовому вигляді у пункт супроводу Громадського бюджету, що знаходиться у ЦНАПі (вул. Незалежності, 73).
  • Необхідно заповнити бланк проєкту Громадського бюджету міста (http://kovelrada.gov.ua/public_budget.html). Його також можна отримати у пункті супроводу.
  • Проєкт може подати мешканець Ковельської територіальної громади, отримавши підтримку не менше десяти осіб.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.