Громади у Ковельському районі виділили гроші на телемедицину

12.04.2021 13:49
Фото ілюстративне

Уряд ще у вересні 2016 року розширив платні послуги медзакладів і вніс туди телемедицину. Українці та іноземні громадяни, які перебувають в Україні, можуть платно отримувати консультації лікарів на відстані, тобто навіть «Скайпом».

Про закупівлю медичного обладнання в рамках проєкту «телемедицина» йдеться у розпорядження голови Волинської ОДА, яке розглянули депутати обласної ради під час бюджетної комісії, – повідомляє ІА «Волинські новини».

Місцеві громади виділили кошти на співфінансування придбання телемедичного обладнання, зокрема у Ковельському районі: Голобська громада (10,89 тис. грн), Старовижівська громада (21,78 тис. грн), Заболоттівська громада (21,78 тис. грн), Велимченська сільська територіальна громада (10,89 тис. грн), Забродівська громада (10,89 тис. грн), Самарівська громада (10,89 тис. грн).

Лікар зможе на відстані діагностувати та консультувати в критичних ситуаціях (якщо перевезення важкохворих на відстані буде неможливим, а діяти слід буде швидко), а також інших пацієнтів, у тому числі тих, які перебувають удома.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *