Група школярів Ковельської громади поїхала до Польщі, де візьме участь у міжнародному проєкті

22.04.2024 о 09:36 · 1 хв читання

Учора 15 старшокласників Ковельської громади разом із вчителями вирушили у місто-партнер Бжег-Дольний. На запрошення наших друзів та фонду європейського порозуміння «Krzyżowa» вони візьмуть участь у тристоронньому міжнародному проєкті.

Про це сьогодні повідомила Ковельська міська рада.

Юні ковельчани матимуть змогу поспілкуватись зі своїми однолітками з польського Бжега Дольного і  німецького міста-партнера Барзінгхаузена.

До нашої групи увійшли представники Ради старшокласників, учні, які досягли хороших результатів в навчанні, а також на прохання партнерів – діти, які відвідують польську школу.

Для молодих людей будуть організовані семінари, мистецькі та освітні заходи, екскурсії. Усі фінансові витрати – коштом фундації «Krzyżowa».

Варто додати, що більшість часу діти проведуть у Кшижовій. Це село – за 40 кілометрів від Вроцлава, яке стало символом європейського примирення після Другої світової війни.

Сьогодні Кшижова перетворилася на величезний освітній і культурний центр, пріоритетом діяльності якого є програми для молоді, місце дебатів і пошуку спільного знаменника в складних історичних сторінках.

Міський голова Ігор Чайка, який прийшов провести школярів, побажав їм знайти нових друзів, взяти якомога більше корисної інформації для себе, добре відпочити. Діти пообіцяли, що після повернення поділяться враженнями та розкажуть про поїздку, проєкт, нових друзів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X